Новини » Львів 9 січня, 2008, 12:04
Лаву почесних громадян Бродів поповнила єдина жінка – директор бродівської гімназії Надія Присяжнюк

Сесія Бродівської міської ради ухвалила рішення присвоїти звання „Почесний громадянин м. Броди” директору Бродівської гімназії ім. Івана Труша Надії Присяжнюк. Наразі невідомо, чи буде вручена нагорода традиційно у День міста у вересні 2008 року чи до ювілейного дня народження Надії Присяжнюк у січні. Про це сьогодні, 9 січня, повідомив кореспондент ЗІКу.

 

 

 

 

Надія Присяжнюк є директором Бродівської гімназії ім.. Івана Труша уже 10 років, відколи цей навчальний заклад був реорганізований зі СШ №1. Гімназія має вагомі здобутки у навчанні і вихованні учнів – у 2006 році вона увійшла до числа 100 найкращих шкіл України.

 Довідка ЗІКу.

 Положення про присвоєння звання „Почесний громадянин м. Броди”  було введене у дію  у 2004 році. Такого звання удостоїлося  8 чоловіків, серед них – попередній міський голова Богдан Пиртульський, відомий архітектор Богдан Романець, голова „Спілки допомоги країнам Східної Європи” з німецького міста-побратима Вольфратсгаузен Ріхард Дімбат та ін. Востаннє таке звання міська рада присвоювала у 2006 році.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:10 :10