Новини » Економіка 25 грудня, 2007, 17:09
Українські фермери за підтримки «Філіп Морріс Україна» вирощуватимуть тютюн

Компанія «Філіп Морріс Україна» запровадила для українських фермерів спеціальну програму стимулювання вирощування тютюну в Україні. Спеціалісти компанії постійно подорожують Україною та домовляються з фермерами про вирощування тютюну, який стане сировиною для тютюнової фабрики «Філіп Морріс Україна» у Харкові. Найбільші сподівання іноземний інвестор покладає на західні та південні області України. Про це 20 грудня під час презентації фабрики «Філіп Морріс Україна» у Харкові повідомив директор виробництва Олаф Колдіц.

За його словами, ЗАТ «Філіп Морріс Україна» (ФМУ) входить до складу компанії «Філіп Морріс Інтернешнл» (ФМІ). ФМІ розпочала свою діяльність на українському ринку 1993 року, зареєструвавши представництво в Києві. У 1994 році був підписаний договір про інвестиції з АТ «Харківська тютюнова фабрика» та було придбано 51% акцій АТ «ХТФ».

Як зазначив Олаф Колдіц, через розвиток бізнесу в Україні, настав той момент, коли виробничі потужності Філіп Морріс Україна, що розташовані у центрі Харкова, не могли повністю задовольняти попит на марки сигарет компанії. У 2003 році, зважаючи на проблеми обмеженої території та логістики, компанія розпочала будівництво нової фабрики у Харківському регіоні.

За словами директора виробництва, у фабрику на околиці Харкова, що працює з травня 2006 року, компанія інвестувала 100 млн доларів США. Раніше «Філіп Морріс Україна» інвестувала 65 млн доларів у стару тютюнову фабрику у центрі міста, однак згодом, зважаючи на проблеми обмеженої території та логістики, компанія змушена була перенести виробництво за межі міста. Близько 60% робіт виконувалися 22 українськими компаніями-субпідрядниками, 8 з яких – харківські. Майже 80 % будівельних матеріалів, що використовувалися у будівництві, виготовлені в Україні.

Як зазначив Олаф Колдіц, цього року Філіп Морріс Україна додатково інвестує 45 млн. дол. США у нове високотехнологічне обладнання і розвиток складської інфраструктури свого виробництва у Харківській області. На кінець 2007 року загальний обсяг інвестицій досягне 210 млн. дол. США.

За словами Олафа Колдіца, на новому виробництві безпосередньо задіяно близько 900 чоловік, ще понад 300 чоловік через субпідрядні організації обслуговують інфраструктуру фабрики. Крім того, на фабриці працюють 63 інваліди.

На думку директора виробництва, для компанії «Філіп Морріс Україна» найважливішими для випуску якісної продукції є 3 аспекти: кваліфікований персонал, технології, контроль якості. Продукція фабрики тестується на більше ніж 400 параметрів якості.

Філіп Морріс Україна, за словами Олафа Колдіца, використовує місцеву сировину при виробництві місцевих торгових марок. При цьому, до українського тютюну застосовується такий самий процес відбору та оцінки сировини, як і для тютюну, який компанія купує в інших країнах світу. У компанії існує спеціальний агрономічний проект, спрямований на поліпшення якості тютюну. В рамках цього проекту співробітники Філіп Морріс працюють разом з виробниками тютюнової сировини. Фахівці-агрономи надають необхідні консультації та навчають місцевих сільгоспвиробників передовим агрономічним методам. Навчання включає впровадження методів вирощування тютюну без шкоди для навколишнього середовища. Таке співробітництво дає можливість контролювати якість на кожному етапі вирощування тютюну від посіву до моменту закупівлі.

Крім своєї основної діяльності, як повідомив Олаф Колдіц, «Філіп Морріс Україна» з 1993 року займається благодійністю, керуючись принципом допомагати у вирішенні найгостріших соціальних проблем і надавати допомогу тим, хто цього найбільш потребує. За 14 років було профінансовано низку програм, що спрямовані на допомогу найбільш незахищеним верствам населення – дітям, хворим на лейкемію внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС; дітям з органічними ураженнями нервової системи, самотнім пенсіонерам, дитячим будинкам та ветеранам тощо. Тільки у 2006 році ФМУ надала благодійну допомогу на загальну суму, що перевищує 2,1 млн. грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:18 :35