Новини » Регіони 17 грудня, 2007, 9:00
Громадське середовище обласного центру Волині поповнили випускники «Школа «Громадський актив Луцька»

У Луцьку завершилася реалізація міського молодіжного проекту «Школа «Громадський актив Луцька», виконавцем якого виступила Волинська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)» при фінансовій підтримці відділу у справах сім’ї та молоді Луцького міськвиконкому. 16 грудня відбулося завершальне заняття школи. Найактивнішим учасникам проекту вручили Сертифікати про проходження Школи. «Проект був покликаний перш за все зацікавити молодь у діяльності громадських організацій, дати знання потрібні для того, щоб бути лідером. Ця мета досягнута, адже більшість випускників Школи висловили бажання долучитися до діяльності громадських організацій нашого краю», – вважає голова «АМоРе» Михайло Шелеп. Про це ЗІКу повідомили 17 грудня у прес-службі «АМоРе».

До участі в проекті були запрошені старшокласники шкіл і першокурсники вишів міста Луцька. Безпосередню участь у інформаційних семінарах-тренінгах в межах проекту, що відбувались у приміщенні Луцької гімназії №4 протягом листопада-грудня, взяло 46 осіб. Проводили заняття представники громадських організацій – досвідчені спеціалісти у окремих галузях.

Були організовані заняття з таких необхідних для громадської діяльності питань, як: «Громадські організації та їх роль для суспільства», «Менеджмент в громадських організаціях», «Молодіжний рух на Волині», «Волонтерство», «Політична система України», «Місцеве самоврядування», «Європейська інтеграція», «Лідерство», «Публічний виступ: вчимося правильно говорити», «Комунікативні здібності – необхідний елемент лідерства», "Співпраця зі ЗМІ. Що робити аби про вас писали», «PR та НЛП-технології: можливості застосування в громадській діяльності» тощо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:28 :41