Новини » Регіони 30 листопада, 2007, 15:09
Волинська єпархія УПЦ КП схвалила фільм «Правда про алкоголь»

Позитивно оцінив у коментарі ЗІКу фільм «Правда про алкоголь», створений благодійним фондом «Переображення», прес-секретар Волинської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Віталій Собко. Про це повідомив власкор ЗІКу.

Отець Віталій розповів, що діяльність фонду «Переображення» із утвердження в суспільстві, зокрема серед молоді, здорового способу життя засобами кіно є досить схвальною. Стрічка «Правда про алкоголь» є міжконфесійною – там звучать голоси православного священика, католицького єпископа і баптистського пастора.

«Хочу сказати, що фільм вони створили професійно, я в ньому теж брав участь – давав інтерв’ю. І варто його показати у школах, щоб побачили і діти, і вчителі, щоб молодь подивилась цей фільм. Єдине, автори дотримуються категоричної позиції: ніколи і ні в яких дозах не можна споживати алкоголь. Це не зовсім узгоджується із християнським православним віровченням – достатньо згадати, що Христос перетворив воду у вино в Кані Галилейській. Отож, крайня категоричність теж не добра. Але в контексті того, що в Україні пияцтво стало національним лихом, вона певною мірою виправдана», – сказав отець Віталій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:36 :22