Новини » Спорт 23 листопада, 2007, 15:11
У Львові нема жодного льодового палацу, але є дві федерації хокею

Голова новоствореної Федерації хокею Львівщини Олексій Козачук відвідав Київ, аби зареєструвати у республіканській Федерації хокею місцевий осередок гри «справжніх мужчин». На його здивування генеральний секретар Федерації хокею України Сергій Коваль заявив, що у них вже є зареєстрована Львівська федерації хокею. Щоправда, генеральний секретар так і не пояснив, як саме звучить назва місцевого осередку хокею (відповідні документи він не зміг знайти), однак повідомив, що він вже існує на Львівщині близько 10 років. Про це кореспонденту ЗІКу повідомив голова Федерації хокею Львівщини Олексій Козачук.

За словами Олексія Козачука, у 90-х роках минулого століття, коли хокей переживав не найкращі часи, Олександр Ковріжин (президент ХК «Гладіатор») зареєстрував Львівський місцевий осередок хокею: «Як велася робота, та чи взагалі вона проводилася важко сказати. Однак мені про це нічого невідомо. Відомо лише те, що той же Ковріжин голосував минулої неділі за створення «Федерації хокею Львівщини». Особисто я з ним ще не розмовляв, а мій заступник – Михайло Чеканцев – так. Можу запевнити, що нічого страшного не сталося. Найближчим часом ми досягнемо консенсусу й об’єднаємо дві організації, оскільки це потрібно для блага хокею».

Довідка ЗІКу.

18 листопада, відбулися установчі збори громадської організації «Федерація хокею Львівщини». Представники усіх 6-х хокейних клубів (по 5 від кожного клубу) Львівської області зібралися на спорткомплексі «Медик», де одноголосно проголосували за створення організації, яка б могла керувати усіма хокейними процесами в області.

Під час установчих зборів було обрано правління Федерації у кількості п’ятьох чоловік. З цього числа обрано й керівників Федерації – її головою став Олексій Козачук (24 голоси «за», 1 «утримався»), заступником голови – Михайло Чеканцев (24 голоси «за», 1 «утримався»).

Також на установчих зборах було прийнято статут організації, визначено деякі правові положення роботи Федерації. Цього тижня новообрані голова та його заступник Федерації хокею Львівщини вирушать до Києва у Федерацію хокею України для погодження роботи. Також керівництво Федерації хокею Львівщини найближчим часом збирається юридично зареєструвати в Управлінні юстиції обласну громадську організацію «Федерація хокею Львівщини».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 15:03 :13