Новини » Львів 5 листопада, 2007, 14:56
101-річну залізничну станцію «Яворів» комп’ютеризували

За інформацією т. в. о. начальника залізничної станції «Яворів» Галини Бурбан, в цьому році значно збільшився обсяг вантажно-розвантажувальних операцій для низки підприємств Яворівського району: сюди надходять сипучі вантажі для райавтодору, «Агросервісу», вугілля для підприємств, організацій, військових частин, населення. Через залізничну станцію «Яворів» Рава-Руський лісгосп транспортує продукцію за межі України. Працівники станції забезпечують також військові перевезення. А товарну контору залізничної станції уже обладнують комп’ютерною системою, що значно полегшить та покращить роботу персоналу. Про це повідомив сьогодні, 5 листопада, власкор ЗІКу.

У переддень професійного свята – Дня залізничника, товарній залізничній станції «Яворів» виповнився 101 рік.

Довідка ЗІКу.

За повідомленням ЗІКу 25 липня 2007 року, міський голова Яворова Віталій Домашовець спорядив комісію, яка має перевірити товарну залізничну станцію «Яворів» на предмет безпечності її вантажів для міста.

У коментарі власкору ЗІКу мер пояснив, що він та депутати міськради мають знати щодня, а навіть щогодини, про вантажі, які курсують цією станцією, аби, за його словами, «боронь Боже, місто не оповив якийсь «фосфор».

Як довідався власкор ЗІКу на залізниці «Яворів» від працівників, торік яворівські залізничники в переддень свого професійного свята (4 листопада) відсвяткували 100-річчя цієї станції. Яворівські залізничники стверджують, що нині порівняно з минулими роками дещо скоротилися обсяги навантажувально-розвантажувальних операцій. Тут найперше сприяють надходженню сировини для виробництва «Снєжка України», сипучих вантажів для «Райавтодору», «Агросервісу», вугілля для підприємств та військових частин, індивідуального сектору.

Залізнична станція «Яворів» є товарною, пасажирський потяг «Яворів – Львів» перестав курсувати більше 30 років тому. Під час кожних виборів чимало кандидатів у депутати обіцяли яворівцям налагодити залізничне пасажирське сполучення зі Львовом, однак далі слів ця справа не просувається.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:18 :09