Новини » Суспільство 10 жовтня, 2007, 18:10
У Тернополі проекти пам’ятника Степану Бандері відрито для огляду громадськості

У приміщенні картинної галереї Тернопільської обласної організації Національної Спілки художників України 10 жовтня відкрито огляд для громадського обговорення проекти пам’ятника Степанові Бандері, – повідомив власкор ЗІКу.

Усі представлені на конкурс роботи мають високу мистецьку вартість, зазначив під час відкриття огляду заступник голови Тернопільської ОДА та заступник голови оргкомітету з спорудження пам’ятника Провіднику ОУН Анатолій Вихрущ і висловив упевненість, що в Тернополі буде споруджено пам’ятник Степану Бандрері, якого ще немає в Україні.

Виставка проектів триватиме до 17 жовтня. Кожен із відвідувачів може залишити свою оцінку того чи іншого проекту у Книзі відгуків.

На розгляд конкурсної комісії надійшло 7 проектів пам’ятника Степану Бандері, авторами яких є, як окремі особи, так і колективи з Тернопільської, Львівської та Закарпатської областей.

Спорудження монумента передбачається здійснити на земельній ділянці біля адміністративного будинку Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради по осі вулиці Замкової.

Фінансове забезпечення підготовлення та проведення відкритого конкурсу здійснюється за рахунок коштів Організаційного комітету зі спорудження пам'ятника Степанові Бандері, поінформували у прес-службі Тернопільської ОДА.

Бажаючі підтримати ініціативу щодо спорудження пам’ятника Провіднику ОУН Степану Бандері можуть перерахувати кошти за такими реквізитами: розрахунковий рахунок 2600630011830 Тернопільська обласна філія АКБ «Укрсоцбанк» МФО 338017 Код ЕДРПОУ 24632457 (На спорудження пам'ятника Степану Бандері).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:23 :49