п'ятниця, 5 жовтня, 2007, 16:57 Економіка
Директор компанії, яка побудує готель на вул.Федорова, запевняє, що споруда впишеться в історичну частину Львова

Аукціон на право оренди земельної ділянки по вул. Федорова,23, 24-28 під забудову готелю відбувся сьогодні, 5 жовтня, під час Львівського міжнародного інвестиційного форуму «Євро – 2012:Україно, вперед!». За право оренди боролися три компанії, одна з яких й придбала ділянку за 19 млн грн. Як розповів представник київської компанії-переможниці директор «Українських інвестиційних систем» Олександр Петровський, їх компанія разом з партнерами планує побудувати на земельній ділянці сучасний п’ятизірковий готель протягом двох років. Також він запевнив, що споруда буде вписуватися в історичну частину міста. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

«Передчасно зараз висловлюватися, хто буде забудовником, однозначно ми будемо приймати як переможці цього конкурсу основну участь у реалізації проекту», – повідомив директор «Українських інвестиційних систем»

О.Петровський відмовився розповідати про те, хто ще, окрім киян, є власником компанії, яка здобула право оренди на земельну ділянку на вул.Федорова, щоб не «політизувати ситуацію, оскільки виборчий процес ще не закінчився».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 03:57 :26