Новини » Економіка 5 вересня, 2007, 16:05
Митний перехід «Будомєж-Грушів» розпочнуть споруджувати наступного року

Митний перехід «Будомєж-Грушів», що на території Яворівського району, розпочнуть споруджувати наступного року. Про це повідомив сьогодні, 5 вересня, власкор ЗІКу з посиланням на керівника головного управління архітектури, містобудування та просторового розвитку Львівської ОДА Степана Лукашика.

З його слів, проблема зведення митного переходу «Будомєж-Грушів» – нагальна, тому з нею не можна зволікати, бо для нашої держави є стратегічним питання інтеграції до європейських структур та налагодження взаємовідносин з країнами ЄС.

Довідка ЗІКу.

Будівництво митного переходу «Будомєж-Грушів» Степан Лукашик ініціював, коли був головою Яворівської РДА. Тоді, відповідно до угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща, підписаної у Варшаві 18 травня 1992 році щодо прикордонних переходів, запропоновано влаштування дорожнього прикордонного переходу «Будомеж-Грушів».

Згода на будівництво була підтверджена у ноті МЗС України від 19 травня 2004 року. Було вирішено, що будівництво всіх споруд та комунікацій буде здійснюватись за кошти Республіки Польща та Євросоюзу.

Органами влади Львівської області та Підкарпатського воєводства було проведено ряд заходів, спрямованих на реалізацію цієї важливої справи: підготовлено відповідні картографічні матеріали, документацію, узгоджено місце переходу між сторонами. Проте до цього часу будівництво цього переходу не розпочато.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 04:05 :54