Новини » Політика 20 серпня, 2007, 15:54
Тягнибок уявив собі, який герб може придумати українофоб Табачник

Я обурений тим, що профільну урядову комісію з затвердження проекту великого Державного Герба очолив відомий українофоб Дмитро Табачник. Враховуючи антиукраїнський зміст заяв Табачника, можна уявити, який остаточний проект герба затвердить його комісія. Про це ЗІКу сьогодні, 20 серпня, повідомив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

За його словами, питання про затвердження великого Державного Герба України вже давно треба було вирішувати, але профільну комісію мала очолити не така одіозна особа як Дмитро Табачник. Однак, на думку Олега Тягнибока, комісія Табачника не наважиться перед виборами на прийняття якихось резонансних рішень.

Довідка ЗІКу.Кабінет міністрів затвердив положення про комісію з підготовки та проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України. Текст відповідної постанови підписаний прем’єр-міністром Віктором Януковичем 15 серпня цього року, повідомила «Українська Правда».

Згідно з постановою, комісія з підготовки та проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба є консультативно-дорадчим органом при Кабінеті міністрів, утвореним відповідно до розпорядження Кабміну від 16 травня 2007 року з метою забезпечення проведення кваліфікованої та об’єктивної експертизи проектів ескізів великого Державного Герба України.

Основним завданням комісії є відбір проектів ескізів, поданих на конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба, та визначення його переможців.

Згідно з розпорядженням, очолюватиме комісію з підготовки і проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба віце-прем‘єр-міністр Дмитро Табачник. До її складу включено міністра культури і туризму Юрія Богуцького, міністра юстиції Олександра Лавриновича, а також представників секретаріату президента, вищих органів виконавчої влади, наукових установ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:28 :28