Новини » Суспільство 6 серпня, 2007, 17:57
Роман Скиба «з телефонної буди» переселився до Києва і зробив «Культ-реванш»

Журнал «Культ-реванш» — нова ініціатива львівського поета Романа Скиби, який мешкає вже не «в телефонній буді», а в Києві. Проект обкладинки нового 100-сторінкового видання, яке з’явиться друком восени Роман Скиба задемонстрував кореспондентові ЗІКу сьогодні, 6 серпня.

«Це буде щомісячник. Богемний вісник. Гонорарне видання: не автор – нам, а ми – автору. По суті, це правонаступник газети, яка була до того Я ні до кого не підряджаюся робити цей журнал, а позиціоную його як авторський проект, щоправда, не можна зараз нічого сказати про стабільність. Перші номери можуть з’являтися із періодичністю і раз на сезон, щоб його встигли переварити, сприйняти, ознайомитися. Розглядаю пропозиції матеріалів у будь-яких жанрах, окрім нудних. Тут буде мистецтво у всіх іпостасях, красотень усяка!», – репрезентував новинку Роман Скиба проїздом у Львові.

У столиці Роман Скиба живе звичним богемний життям: збирає щовівторка засідання клубу творчої молоді у «Смолоскипі», від осені планує новий сезон мистецьких акцій. У жовтні має намір влаштувати фестивалю «Ноосфера» до власних уродин 26 жовтня. На фестиваль «Ноосфера» Скиба запросить літераторів-двотисячників (тобто із генерації митців, що «засвітилися» в останнє десятиліття). До Форуму видавців у Львові має побачити світ книжка для дітей, яку Роман Скиба назвав «Кожному по скибці».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 17:22 :56