Новини » Економіка 27 червня, 2007, 19:21
«Львівсільмаш» втрачає будинок культури

«Відбулося два судових засідання з приводу власності на будинок культури «Львівсільмаш». Усе йде до того, що ця споруда вже не буде належати нашій компанії», – про це сьогодні, 27 червня, у коментарі для західної інформаційної корпорації повідомив виконувач обов’язків голови правління ВАТ «Львівсільмаш» Петро Онищак.

Зі слів Петра Онищака стало відомо, що на суд не впускають журналістів: «У мене були деякі надії щодо чесності суддів, втім вони розвіялись після того, як у зал суду не впустили журналістів», – зауважив виконувач обов’язків голови правління ВАТ «Львівсільмаш».

Наступне засідання суду відбудеться 6 липня.

Довідка ЗІКу.

З 2003 року до 7 квітня 2006 року на заводі ВАТ «Львівсільмаш» проходила санація. За цей час у підприємства вилучено 15 об’єктів. Палац культури і спорту «Львівсільмаш» перейшов у власність ТзОВ «Юкон» з грудня 2006 року. Наразі у приміщенні палацу культури «Львівсільмаш» працює церква, бібліотека, а завод не має наміру передавати заклад ТзОВ «Юкон».

21 червня Господарський суд Львівської області розпочав засідання за позовом ТзОВ «Юкон» з приводу передачі цьому ТзОВ у власність будинок культури «Львівсільмашу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 13:02 :57