Новини » Економіка 20 червня, 2007, 14:08
Ісландський «Банк Львів» став переможцем конкурсу з розміщення облігацій Львівської міської ради – на 50 млн грн
20 червня 2007 р. Публічне відкриття конвертів із заявками учасників конкурсу з відбору послуг андеррайтингу та послуг платіжного агента у м. Львові (відкриття пропозицій банків, що братимуть участь у конкурсі на розміщення муніципальних облігацій).
20 червня 2007 р. Публічне відкриття конвертів із заявками учасників конкурсу з відбору послуг андеррайтингу та послуг платіжного агента у м. Львові (відкриття пропозицій банків, що братимуть участь у конкурсі на розміщення муніципальних облігацій).

«Банк Львів» став переможцем відкритого конкурсу щодо надання послуг з організації розміщення та обігу облігацій внутрішньої місцевої позики Львова, першої серії (А), обсягом – 50 млн грн, терміном обігу – 5 років. Серед десяти учасників конкурсу ЗАТ «Банк Львів» запропонував найнижчу відсоткову ставку – 9,45% річних.

Сьогодні, 20 червня, у Львівській міській раді відбулося публічне відкриття конвертів із заявками учасників конкурсу з відбору послуг з андеррайтингу та послуг платіжного агента. На початку засідання конкурсної комісії начальник управління зовнішньо-економічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Тарас Бурган вкотре нагадав про основні вимоги конкурсу: переможець не отримує жодної винагороди; андеррайтер покриває усі витрати, пов’язані з випуском облігацій власним коштом, переможцем конкурсу стає учасник, який запропонує найнижчу відсоткову ставку. Після цього Тарас Бурган також повідомив, що у випадку надходження двох однакових пропозицій, учасникам буде надано ще два дні для опрацювання додаткових пропозицій.

Отже, на участь у конкурсі зголосилося десять банківських установ, які запропонували такі відсоткові ставки: «Електрон Банк» – 12%, «Банк Хрещатик» – 11%, «Інг Банк Україна» – 10,5%, «Укргазбанк» – 12%, «Альфа Банк» – 10,25%, «Банк Львів» – 9,45%, Ощадний Банк – 11%, «Ві Ей Бі Банк» – 11,30%, «Укрсиббанк» – 10,45%, інвестиційна компанія «НЕП» – 12%. Відтак, після вивчення пропозицій та перевірки наявності усього пакету документів «Банк Львів» було оголошено переможцем конкурсу.

«Я думаю, що місто і його мешканці мають бути задоволені умовами, які запропонував «Банк Львів» – це ставка 9,45%. Я, в принципі, не чув, щоб були подібні інциденти на українському облігаційному ринку. Кращу відсоткову ставку мала тільки держава Україна», зазначив Бурган. За його словами, запропонована кредитна ставка зекономить для міста суттєві кошти.

«До кінця тижня, максимум – початок наступного, буде підписано договір із «Банком Львів», і до 20 липня банк має підготувати весь пакет документів для подання у Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку. Власне, до 20 липня «Банк Львів» викупить у нас облігації, відповідно, кошти мають надійти у бюджет», – зазначив львівський чиновник.

Довідка ЗІКу.

У 2006 році група ісландських компаній через українське товариство «Нью Прогрес Холдинг" стали стратегічними інвесторами банку «Львів». Це найбільша ісландська інвестиція в Україні.

Спільно з керівництвом Львова та області банк «Львів" бере активну участь у розробці та впровадженні регіональних програм, зокрема, щодо енергозбереження, муніципальної програми розвитку міського транспорту, а також підтримки малого та середнього бізнесу.

Станом на 1 січня 2007 року активи банку «Львів» становили 179185 тис. грн, статутний капітал – 47 305 тис. грн, чистий прибуток за 2006 рік – 1601 тис. грн.

Структура акціонерного капіталу: 97,77% – перший акціонер, 1,22% – другий акціонер, 0,07% – третій акціонер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:14 :24