Новини » Суспільство 7 червня, 2007, 16:06
Пасочки з піску, зліплені Садовим, – до Книги рекордів України!

До 28 червня можна подивитися на скульптурні дива, які створили дві львівські художниці Людмила Мисько та Дарія Альошкіна, разом узявши участь у V міжнародниму фестивалі пісочної скульптури на пляжі Труханового острова в Києві, — про це сьогодні, 7 червня, повідомив кореспондент ЗІКу.

«Кожного року влітку на березі Дніпра влаштовують таку акцію, в якій беруть участь художники з Росії і Китаю. Це студенти, які навчаються в київських академіях. Цього року ми опрацьовували тему екології. Спільна робота складалася із семи об’єктів, які були з’єднані між собою декоративними перемичками. Довжина цієї роботи сягала 50 метрів, а висота – 5,5 метрів. Цей рекорд вписали до Книгу рекордів України, бо нічого подібного за величиною в нашій країні з піску ще не робив! Над нашим об’єктом я працювала разом із Людмилою та Юрієм Миськами, Олексієм Золотарьовим та Євгеном Садовим.

У нашій бригаді головним художником була Людмила Мисько, яка придумала цей проект. Тобто нас п’ятеро створили «Віртуальний рай» — дві пташки над глобусом, який підтримує світове дерево життя. У нашому «Віртуальному раю» ми розмістили Адама і Єву у вигляді сучасних тінейджерів, які захоплені скейтами та комп’ютерними іграми. Тема екології втілювалася у зображенні рослинного й тваринного світу: від динозаврів до левів. Працювати було цікаво, а нарікати доводилося на сильні київські зливи, які заважали творити багатофігурні скульптурні композиції із піску», – розповіла Дарія Альошкіна, яка цього року захистила диплом у ЛНАМ бетонною роботою «Самарянка» заввишки 2.20 м, котру планують встановити в монастирі села Рукомиш на Тернопільщині.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:43 :03