Новини » Регіони 7 червня, 2007, 16:47
Фотограф з Ужгорода увійшов до світового рейтингу професійних фотожурналістів

Володимир Твердохліб, фотограф з Ужгорода, увійшов до престижного світового рейтингу професійних фотожурналістів «World press photo-2007» , який щороку проводить провідна організація у галузі фотожурналістики з однойменною назвою. Загалом з України до рейтингу потрапили 12 фотокореспондентів, повідомив ЗІКу 7 червня Володимир Твердохліб.

Володимир Твердохліб представив свої роботи у категорії «Соціальна тематика та портрет». «Я надіслав12 світлин, — розповів він. — Мої герої — люди , яких доля кинула у критичні ситуації, з яких їм уже ніколи не вибратись. Після перегляду таких світлин задумаєшся, які люди живуть поруч, а ми їх ніби не помічаємо. Я хотів показати іншу сторону життя, яка існує паралельно, ніколи не перетинається зі звичною нам».

Твердохліб також повідомив, що це перший в його житті конкурс. «Раніше я надсилав ці самі фото на розгляд до Фонду Сороса. Однак отримав відповідь, що мені слід кардинально змінити погляд на документальну фотографію».

Володимир Твердохліб є директором ужгородської фотостудії «Флеш», водночас працює фотокореспондентом обласного тижневика «РІО».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:10 :00