Новини » Львів 29 травня, 2007, 14:01
«Зелена планета» на чолі з Ющенко іде на вибори
29 травня 2007 р  Прес-конференція з відомим в Україні фітотерапевтом, президентом Всеукраїнського громадського товариства «Зелена планета», академіком Екологічної академії наук Наталією Земною (Зубицькою) на тему: «Народна медицина: перспективи і проблем
29 травня 2007 р Прес-конференція з відомим в Україні фітотерапевтом, президентом Всеукраїнського громадського товариства «Зелена планета», академіком Екологічної академії наук Наталією Земною (Зубицькою) на тему: «Народна медицина: перспективи і проблем

Українська партія «Зелена планета» готується до позачергових виборів ВРУ. Про це сьогодні, 29 травня, під час прес-конференції у Львові повідомила її голова Наталія Земна (Зубицька).

За словами Наталії Зубицької, результати парламентських виборів-2006, коли «Зелена планета» хоч і не пройшла до ВРУ, але «без жодної копійки» посіла 17 місце, показали, кого люди насправді хочуть бачити в найвищому законодавчому органі держави. «Наша партія хотіла, аби держава виділила бодай трохи коштів на народну медицину», – пояснила свої минулорічні сподівання фітотерапевт.

Водночас, на позачергових виборах-2007 «Зелена планета» знову спробує свої сили, проте не самостійно, а у блоці. З приводу цього наразі тривають переговори.

«Чи підтримую я Президента? Звичайно, що так. Моє дівоче прізвище – Ющенко», – розказала пані Земна (Зубицька).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 01:52 :05