Новини » Львів 267

У міськраді Львова 50 депутатів проти монумента Слави

У Львові вивчать, які пам’ятники, що залишилися після радянської влади, потрібно знести. Відповідну спеціальну комісію створили учора, 10 травня, депутати Львівської міської ради під завісу сесійного засідання, – повідомляє кореспондент ЗІКу.

За утворення такої комісії проголосували 50 львівських міських депутатів. Усього у Львівській міській раді 90 депутатів.

Довідка ЗІКу.

Фракція ВО «Свобода» у Львівській міській раді звернулась до решти депутатів із заявою, в якій просить створити комісію, яка мала б визначити, які пам’ятники – «імперсько-більшовицькі символи» у Львові треба демонтувати.

Одним із таких пам’ятників «Свобода» вважає монумент Слави, що у Львові на вул. Стрийській – «так званий пам’ятник освободітєлям». «Освободітєлі», якщо звільняють територію, то вертаються назад і дають можливість титульній нації керувати цією державою, чого ми не мали протягом усього цього часу», – наголосив лідер фракції Василь Павлюк.

Також Василь Павлюк повідомив журналістам, що про створення схожої комісії «Свобода» звертатиметься і до депутатів Львівської обласної ради.

Loading...
Loading...
Loading...