четвер, 10 травня, 2007, 16:31 Львів
У Брюховичах голландці відкриють Відновлювальний центр для неповносправних дітей

У Брюховичах Фундація святого Христофора (Нідерланди) відкриє Відновлювальний центр для дітей, що потребують особливої опіки. Про це сьогодні, 10 травня, під час круглого столу на тему «Шляхи вдосконалення роботи з дітьми, які потребують особливої опіки» розповів Президент Фундації св. Христофора (м.Рурморд, Нідерланди) та Президент благодійної організації «Фонд св. Христофора для дітей, що потребують особливої опіки у Львові, Україна» А.Х.М. Лемперс.

«15 років тому ми відкрили Відновлювальний центр для дітей, що потребують спеціальної опіки в Румунії. А потім вирішили відкрити ще один такий центр. Спочатку нам порадили Молдову, однак потім ми були змушені відмовитися від цього варіанту. Після цього виникла ідея зробити такий центр в Україні, у Львові», – сказав А.Х.М.Лемперс.

Президент Фундації св. Христофора переконаний, що рішення обрати для відкриття такого центру саме Україну є правильним. «Лише у Львові неповносправних дітей віком до 16 років є 1646, а по області ця цифра є значно вищою. Всі вони потребують допомоги», – розповів А.Х.М.Лемперс.

За словами Лемперса, у Відновлювальному центрі для дітей безкоштовно лікуватимуть малюків від народження до 12 років.

Наразі відкриття центру нідерландці здійснюють за власні кошти, однак все ж «переконані, що українське суспільство не залишиться осторонь і допоможе функціонуванню центру».

Як повідомив А.Х.М.Лемперс, Відновлювальний центр для дітей має медичний та адміністративний корпуси, у яких наразі діти не житимуть, а лише проходитимуть лікування. Проте планують добудувати ще і житлові корпуси.

Церемонія відкриття Відновлювального центру для дітей відбудеться 18 травня о 18.00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької у Львові. А 19 травня о 11.00 в Брюховичах (вул. Львівська, 56) відбудеться Служба Божа і церемонія посвячення Центру.

На церемонії відкриття Відновлювального центру для дітей, що потребують особливої опіки будуть присутні Кардинал Любомир Гузар, Патріарх УГКЦ, Кардинал Мар’ян Яворський, Архієпископ львівської РКЦ та Кардинал Др.Андріану Сімоніс, Архієпископ Утрехта (Нідерланди).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 08:57 :54