Новини » Львів 31 березня, 2007, 16:59
Студентське братство Львівщини обрало нового голову правління – Богдана Хруставчука

Новим головою Студентського братства Львівщини (СБЛ) обрано студента НУ «Львівська політехніка» Богдана Хруставчука, який з грудня 2006 року обіймав посаду в. о. голови правління СБЛ. Богдан Хруставчук отримав 51 із 56 голосів. Вибори відбулись сьогодні, 31 березня, під час 7-ї звітно-виборної конференції Студентського братства Львівщини. Прикметно, що на конференції до лав братства приєднались два нових осередки: з Техніко-економічного коледжу та «Львівського ставропігіону». Також було обрано голову ради СБЛ Ірину Василину, яка отримала 55 голосів. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

«Основна моя робота буде спрямована на розбудову осередків СБЛ, на їхню максимальну співпрацю між собою та уникнення конфліктів. Крім цього, у травні ми плануємо організувати конкурс «Міс Львівщини серед студентів», День студента Львова – у вересні та чотири літні табори», – розповів Богдан Хруставчук.

Новий голова правління Богдан Хруставчук пообіцяв, що відстоюватиме права студентів, буде проводити екологічні акції та зосередиться на ідеології організації. Своєю чергою новообрана голова ради СБЛ Ірина Василина розповіла, що основну роботу орієнтуватиме на об’єднання осередків організації.

Під час звітно-виборної конференції Студентського братства Львівщини було обрано дев’ять членів спостережної ради. Головував на президії начальник відділу сім’ї та молоді Львівської міської ради Дмитро Пушкарьов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:14 :14