Новини » Регіони 16 березня, 2007, 13:14
У Ковельському районі Волині газифіковано відразу чотири села

Заступник голови Волинської ОДА Василь Дмитрук взяв участь у церемонії пуску газу в селах Колодяжне, Будище, Волошки та Любитів Ковельського району. Він привітав жителів сіл із цією подією наголосивши, що «газ – це не лише тепло і комфорт, але й стратегічний ресурс держави, тому використовувати його потрібно економно». Василь Дмитрук також зазначив, що газифікація одразу чотирьох населених пунктів – результат спільної праці багатьох людей, керівників, колективів, представників сільської громади. Про це ЗІКу повідомили 16 березня у прес-службі ОДА.

Першим «блакитний вогник» засвітився у селі Колодяжне – урочисте відкриття свята відбулося біля літературно-меморіального музею-садиби Лесі Українки. Газифікацію цього села було розпочато ще у 2003 році, за цей час за кошти державного бюджету збудовано 4,4 км підвідного газопроводу (646,7 тис. грн.), за інвестиційні кошти НАК «Нафтогаз України» – 3,1 км (1470,2 тис. грн.), а за кошти кооперативу інститутом «Волиньагропроект» виготовлена проектно-кошторисна документація (47 тис. грн.).

Заступник голови ОДА подякував усім, хто долучився до газифікації села Лесі Українки, особливо відзначивши ініціативність та активність місцевої громади. Жителів Колодяжного також привітали голова райдержадміністрації Вадим Грищук, духовенство краю та представники сільської громади, а учні Колодяжненської ЗОШ І-ІІІ подарували гостям пісні та вірші української поетеси.

Цього ж дня «блакитний вогник» засвітився в оселях села Будище, де підвідний газопровід зведено за інвестиційні кошти НАК «Нафтогаз України» (526,2 тис. грн.), вуличний – за внески кооперативу (104, 815 тис. грн.).

На газифікацію села Волошки, де прокладено 8,8 км газопроводу витрачено 223,6 тис. грн. коштів кооперативу, 1791, 6 тис. грн. коштів НАК «Нафтогаз України» на підвідний газопровід. Крім того, була надана спонсорська допомога, завдяки якій прокладено 4,2 км труб.

Четвертим селом, яке 14 березня також святкувало закінчення газифікації, став Любитів. У цьому населеному пункті збудовано 4,4 км газопроводу, на що витрачено 2534 тис. грн. (НАК «Нафтогаз України»), також збудовані вуличні газопроводи протяжністю 14 км (525 тис. грн. коштів кооперативу).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:47 :16