Новини » Львів 26 лютого, 2007, 10:39
У Львові освятили церкву святого великомученика Пантелеймона
Відкрито храм святого Великомученика Пантелеймона УАПЦ
Відкрито храм святого Великомученика Пантелеймона УАПЦ

На перехресті вулиць Сахарова та Кн. Ольги вчора, 25 лютого, відкрилась Українська автокефальна православна церква св. Вмч. Пантелеймона. На посвячення церкви було запрошено 6 отців, серед них Владика Львівський Макарій та інші отці зі Львова, Сокальщини та Червонограда. Настоятелем церкви Св. Вмч. Пантелеймона є о. Василь Гнатів.

Церква – дерев’яна, побудована в гуцульському стилі, її будівництво тривало більше року, а дерево привезли з самої Ворохти. Настоятель церкви о. Василь розповідає: «Церкву назвали на честь Великомученика Пантелеймона, який хоч і не дуже популярний на Заході, зате був відомим цілителем, і в цій церкві парафіяни мають зцілювати і тіло, і душу».

Відкриття Української автокефальної православної церква св. Вмч. Пантелеймона якраз припало на першу неділю Великого посту, яка в Православній Церкві називається Торжество православія.

«Першим меценатом, який долучився до відкриття церкви був Петро Писарчук, а також, звісно, наші парафіяни», — каже настоятель церкви Св. Вмч. Пантелеймона о. Василь Гнатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 14:03 :46