Новини » Суспільство 23 січня, 2007, 17:38
В Олеську презентувала свою книгу Ірина (Орися) Грицина-Матешук, а в Буську – Іван Бак

Одного дня Бузеччина дізналася, що у світ вийшло одразу дві книги, які розповідають про героїчне минуле Надбужанського краю. Орися Матешук, родом з села Теребежі (тепер живе у Львові), що біля Олеська, написала книгу «Олеська земля—земля героїв», а Іван Бак, житель Буська, видав книжку співаної поезії «Наша пісня». Про це повідомив власкор ЗІКу.

На презентацію книги про Олеський край приїхали голова Буської райради Володимир Замроз та голова Буської РДА Михайло Вовк. Оскільки Орися Матешук є членом КУН, голова обласної організації КУН Михайло Вовк вручив пані Орисі подяку. До речі, Орися Матешук готує до друку чергову книгу.

У Буську місцевий поет, композитор і музикант Іван Бак свою книгу презентував концертною програмою, під час якої звучали його пісенні твори, що увійшли до видання. Виконували пісні автор, його дочка Людмила, нині викладач Буської музичної школи, сестра Марія та онук Антон, а також колеги по творчій роботі. Іван Бак представив жителям міста і створений ним ансамбль «Водограй».

«Наша пісня» побачила світ завдяки спонсорській допомозі директора супермаркету РІО-міст, колишнього вихованця Івана Бака, Ігоря Грещука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:40 :31