Новини » Економіка 22 грудня, 2006, 15:57
Ігор Чуркін: Попри прогнози скептиків, «ЛАЗ» працює і буде працювати

Для стабільної та продуктивної роботи підприємства у наступному році планується збільшити обсяг виробництва, – заявив сьогодні, 22 грудня, у межах зборів трудового колективу ЗАТ «Завод комунального транспорту» голова спостережної цього підприємства Ігор Чуркін.

За словами І.Чуркіна, продукцією марки «ЛАЗ» цікавляться не тільки українські перевізники, але й зарубіжні. «Зараз ведуться переговори про постачання автобусів для обслуговування аеропортів у Румунії. Перше замовлення румунської авіакомпанії вже виконано і найближчим часом автобус буде відправлено замовнику. Також тривають переговори з міським головою Львова Андрієм Садовим щодо заміни громадського транспорту міста тролейбусами львівського виробництва», – сказав він.

І.Чуркін також наголосив, що зацікавлені продукцією «ЛАЗу» і в Росії. «Незважаючи на прогнози скептиків, підприємство працює і буде працювати», – зауважив голова спостережної ради заводу.

І.Чуркін також зауважив, що «лазівські» автобуси є дорогими, а тому покупці не стоять у черзі за продукцією заводу. «У собівартості одного автобуса лише 150 тис. грн – це заробітна плата працівникам. І це тоді, коли за 80 тис. грн можна купити ПАЗік», – сказав він.

Довідка ЗІКу.

За 11 місяців 2006 року підприємство виготовило 256 машин, з них 62 тролейбуси. Обсяг товарної продукції становив 149 215,4 грн. У минулому році за аналогічний період було виготовлено 240 автобусів, а об’єм товарної продукції становив 133 866,8 грн. Темп росту виробництва становив 111,5%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:39 :39