Новини » Регіони 21 листопада, 2006, 13:58
Протоієрей Олег Ведмеденко: Досить вірити, що Бог замісив глину в кориті і зліпив Адама

«Моє вчення в жодному випадку не торкається православної науки як шляху, змісту догматів. Мова йде лише про світоглядні питання. Досить, скільки можна вірити в те, що Бог замісив глину в кориті і зліпив Адама? Або в те, що Бог прийде судити на Землю, маючи ноги в капцях, сидячи на хмарі дощовій?», – так прокоментував ЗІКу 21 листопада своє відлучення від УПЦ КП волинський священик Олег Ведмеденко.

«Це все байки, про які говорить апостол Павло. Що прийде час, коли доброї науки не будуть триматись, а за своїми пожаданнями оберуть собі учителів, які б їхні вуха влещували. Вони від правди відвернуться та до байок нахиляться…», – вважає Олег Ведмеденко.

На його думку, прийшов час подивитися на світоглядні питання, котрі проповідує церква, через призму наукового знання. «Ця боротьба завжди була болісна, тому що суспільство є недосконалим, і номінально церква є недосконала. Нові світоглядні ідеї, котрі є підґрунтям розвитку православної, християнської науки, що є важливим моментом для загального розвитку церкви, майбутнього церкви, ці ідеї завжди непросто сприймалися. Але хтось їх мав висловлювати, і завжди за це били, били достатньо жорстко…», – переконаний Олег Ведмеденко.

Своє відлучення від УПЦ КП він розцінює не інакше, як духовне розп’яття за переконання.

Довідка ЗІКу.

20 жовтня Синод УПЦ КП засудив учення клірика Волинської єпархії, протодиякона Олега Ведмеденка, вважаючи, що вчення цього клірика – антиправославне. Йому заборонили священнодіяти до щирого покаяння, виступати на біблійних курсах та у ЗМІ від імені УПЦ КП.

5 листопада отець Олег Ведмеденко звернувся до патріарха Мойсея, глави Української Автокефальної Православної Церкви (канонічної), який висвятив його на священика автокефалії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 19:00 :23