вівторок, 24 жовтня, 2006, 15:47 Суспільство
Мистецькому центру «Плеяда» у Буському районі – десять років

22 жовтня у Буську звітував творчий колектив мистецького центру «Плеяда». Творчий звіт відбувся з нагоди 10-річчя заснування «Плеяди». Нині творчим центром, який є найпотужнішим у Буському районі, керує Мирослава Сусол. Вона продовжила справу свого чоловіка Олега, який трагічно загинув. Якраз Олег стояв біля витоків заснування цього мистецького центру у селі Сторонибаби, де й донині діє їх центральна студія. Про це повідомив власкор Західної інформаційної корпорації у Буському районі.

У звіті взяло участь понад 100 учасників мистецького центру. І не тільки його дорослий склад, а й артисти із сільських філій центру, зокрема, Андріївки, Заводського, Ожидова, Красного, що у Буському районі.

Привітати «Плеяду» з ювілеєм та взяти участь у концерті, зокрема, приїхали заслужений артист України Володимир Фідик, співачка з Польщі Ганнуся Сингаєвська, солістка гурту «Місія Добра» Віка Саримсакова, співачка зі Золочева Юлія Тарнавська.

«Плеяда» – потужний мистецький центр, який знають не лише на теренах району, але й на Львівщині. Шоу-балет центру співпрацює з відомим вокальним тріо «Крайня хата», народним і заслуженими артистами України Іваном Поповичем, а також Володимиром Фідиком і Валентиною Степовою.

«Плеяда» виступала на найпрестижніших концертних майданчиках, в тому числі й на сцені палацу «Україна» в Києві, а також представляла нашу країну у мистецьких заходах у Польщі та Данії.

У різні часи цей творчий колектив мав підтримку від народних артистів України Василя Зінкевича, Оксани Білозір.

У «Плеяди» чимало творчих планів, над якими працюють постановники програм Олексій Нагорний, Іванна Мацько, Юрій Пальковский, Лілія Король на чолі з керівником Мирославою Сусол.

З 10-річчям творчого шляху «Плеяду» привітав міський голова Буська Василь Вовк та директор міжнародного фестивалю «Від серця до серця –Співоча планета» Олександр Саримсаков.

Довідка ЗІКу.

Мистецький центр «Плеяда» засновано у 1996 році у селі Сторонибаби Буського району на базі місцевого спиртзаводу за сприяння тодішнього директора підприємства Віталія Сосницького. Нині «Плеяда» тісно співпрацює із Західноукраїнським грецьким національно-культурним товариством імені Корніактоса, керівник якого Надія Евкарпіді. Завдяки такій співпраці шоу-балет та вокальний квартет «Плеяди» побували на масштабних акціях в Маріуполі та Ізмаїлі, мали виступи у театрі імені Марії Заньковецької у Львові. «Плеяда» є переможцем багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасником програм українського та обласного радіо і телебачення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 12:36 :42