Новини » Регіони 5 жовтня, 2006, 13:34
Мерія Івано-Франківська взялася за двадцятирічний довгобуд – стадіон «Рух»

10 мільйонів євро потрібно, аби завершити спорудження двох’ярусного стадіону «Рух» на 20 тисяч місць в Івано-Франківську, котре ведеться з 1986 року. Міський голова Віктор Анушкевичус пообіцяв, що до кінця його каденції, з допомогою вітчизняних інвесторів будівельні роботи на стадіоні «Рух» будуть завершені. Про це ЗІКу повідомили 5 жовтня у прес-службі міськвиконкому.

Першу чергу робіт здали ще у 1992 році. Тоді ж вартість усіх робіт оцінювали у сім з половиною мільйонів гривень. Через постійну нестачу бюджетних коштів та надмірне електроспоживання протягом кількох років на стадіоні «Рух» була відключена система електропідігріву поля. Бракує освітлення й на аренах.

«Хочу розвіяти всілякі плітки та чутки навколо центрального стадіону та запевнити іванофранківців, що це місце нікому не продано, – стверджує Віктор Анушкевичус. – Ніякої нецільової, тобто житлової, забудови навколо стадіону вестися не буде. Йдеться тільки про спорудження сучасного готельного комплексу поблизу стадіону та низки спортивно-розважальних закладів. До того ж наш, вітчизняний інвестор має взяти на себе й утримання обласного футбольного клубу «Спартак».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 15:05 :33