Новини » Суспільство 17 вересня, 2006, 15:10
У фільмі «Хроніки від Фортінбраса» за есеїстикою Забужко акторів немає

Учасники та гості XIII Форуму видавців у Львові вперше подивилися на великому екрані у театрі «Воскресіння» короткометражний фільм Оксани Чепелик «Хроніки від Фортінбраса» за філософською есеїстикою Оксани Забужко.

Фільм, який належить Міністерству культури, уже показували у Києві, Тернополі та закордоном. Також його демонструвало українське телебачення, але у такий час, що його, швидше за все, ніхто не бачив.

«Я повернулася із закордону із наміром знімати експериментальне кіно. Виявилося, що Оксана Забужко думає так, як і я. Спочатку Оксана сама намагалася написати сценарій до фільму, але згодом зізналася, що мислить текстами і довірила це мені. Мій сценарій сподобався Забужко», – розповіла режисер фільму Оксана Чепелик. Також вона зізналася, що у фільмі немає жодного професійного актора.

«У моїх планах – ще два експериментальні фільми. Хочу і надалі працювати із творами Забужко. Також я відкрита до співпраці із усіма, хто зараз досліджує питання стосунків України і ЄС», – завершила О.Чепелик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 22:42 :43