неділя, 3 вересня, 2006, 14:59 Регіони
У Яворові 24-та окрема механізована бригада ім. Данила Галицького відзначила свою третю річницю

1 вересня в Яворові відбулися урочистості з нагоди третьої річниці створення 24-ї окремої механізованої бригади ім. Данила Галицького на базі Залізної дивізії. Вояків привітав заступник голови Яворівської РДА Ігор Гевко. Кращих військовослужбовців відзначив комбриг, полковник Ледар Харахаліль, який наголосив, що програма із житлового будівництва для сімей військових не завершиться зведенням одного 60-квартирного будинку вартістю 5 млн грн. Про це повідомив власкор Західної інформаційної корпорації в Яворівському районі.

За словами Ігоря Гевка, у святкуванні в найкращому військовому з’єднанні Сухопутних військ України взяли участь вихідці із Залізної дивізії та вояки 24-ї окремої механізованої бригади ім. Данила Галицького.

«Погони полковника вручено Ярославу Гроссу, який починав служити в Яворові лейтенантом, а зараз став командиром полку в Бережанах, що на Тернопільщині».

Довідка ЗІКу.

Тривалість діяльності Залізної дивізії та її спадкоємниці 24-ї окремої механізованої бригади ім. Данила Галицького – 88 років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 11:01 :13