Новини » Суспільство 25 травня, 2006, 11:49
Сценарій фільму Олеся Янчука «Владика Андрей» затвердили у Ватикані та поблагословив Любомир Гузар

«Фільм про Андрея Шептицького я задумав знімати ще 2001 року, власне тоді почали писати сценарій. В ньому сказано правду про життя Митрополита. Маю надію, що глядачі побачать його у вересні наступного року. Починати зйомки фільму «Владика Андрей» ми будемо у вересні», – повідомив режисер Олесь Янчук сьогодні, 25 травня, під час прес-конференції у Львівській ОДА. Участь у прес-конференції взяв голова Львівської ОДА Петро Олійник.

Авторами сценарію фільму є Михайло Шаєвич та Олесь Янчук. Цей фільм – історія про життя Митрополита Андрея з 6 років і до смерті та історія церкви на початку минулого століття. «Ми хочемо показати людські взаємостосунки – добро, зраду. Усе, що присутнє між нами», – розповів режисер.

Він також розповів, що сценарій фільму було затверджено у Ватикані та отримано благословення Глави УГКЦ Патріарха Любомира Кардинала Гузара.

Мінкультури виділило на зйомки фільму 9 млн. грн. «Ще 1,5 млн. грн. необхідно знайти у спонсорів. Я пропонуватиму переглянути бюджет на сесії Львівської обласної ради і виділити 300 тис. грн. на фільм. З такою ж пропозицією я звертатимусь до Львівської міської ради. Відносно виділення коштів я звертатимусь і до банків», – зазначив П.Олійник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:38 :50