Новини » Регіони 19 травня, 2006, 9:12
Головою Тернопільської облради став бютівець Михайло Миколенко

18 травня у другій половині дня під час сесійного засідання Тернопільської обласної ради обрано голову ради. Ним став представник БЮТ, начальник управління освіти Тернопільської ОДА Михайло Миколенко. Про це повідомив 19 травня власкор ЗІКу.

Обрання нового голови відбулося на фоні протистояння між двома «помаранчевими» гілками у Тернопільській облраді: бютівцями та соціалістами з одного боку, і нашоукраїнцями та представниками УНБ Костенка–Плюща з іншого.

Ще перед сесією нашоукраїнці та костенківці визначилися з єдиним кандидатом на посаду голови Тернопільської облради від своїх політичних сил – вони планували пропонувати заступника голови ТОО НСНУ, голову правління Тернопільської облспоживспілки Михайла Лазаря. Однак під час сесійного засідання 18 травня представники «Нашої України» та УНБ Костенка–Плюща не назвали своєї кандидатури, оскільки заявили, що, на їх думку, у роботі сесії облради є порушення.

Відтак Михайло Миколенко став єдиним кандидатом на посаду голови Тернопільської облради. Участь у голосуванні взяло 66 депутатів зі 116 присутніх у залі. За нового голову облради проголосувало 65 обранців при необхідному 61 голосі.

Довідка ЗІКу.

Михайло Миколенко народився 30 січня 1951 року. За фахом – педагог. Начальник управління освіти Тернопільської облдержадміністрації. У Тернопільській обласній раді представляє БЮТ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:07 :56