Новини » Регіони 6 квітня, 2006, 14:05
Склад депутатів Львівської міської ради

Згідно з офіційно оголошеними Львівською міською ТВК результатами виборів до Львівської міської ради увійшло 6 політичних сил: «Наша Україна» – 32 депутати, БЮТ – 25, ГП «Пора» – 11, ВО «Свобода» – 9, УНБ Костенка і Плюща – 8, ПРП – 5.

Подаємо склад депутатів Львівської міської ради, відповідно до виборчих списків політичних блоків і партій:

«Наша Україна»

1. Сірик Зіновій Орестович

2. Крушельницька Тетяна Доріанівна

3. П’ятак Валерій Альбертович

4. Стецьків Андрій Степанович

5. Лемик Роксолана Ярославівна

6. Бедрило Богдан Романович

7. Сосновський Тарас Мирославович

8. Ярема Данило Володимирович

9. Микитин Ігор Йосифович

10. Бащук Сергій Володимирович

11. Веремчук Валерій Миколайович

12. Попович Василь Васильович

13. Бандра Микола Васильович

14. Когут Тарас Романович

15. Гембар Микола Асафатович

16. Батюк Юрій Орестович

17. Денис Олег Мирославович

18. Вороняк Роман Михайлович

19. Малех Лариса Євсеївна

20. Чіпко Андрій Петрович

21. Трач Василь Петрович

22. Криворучко Тарас Зеновійович

23. Кобрин Богдан Степанович

24. Квіт Дмитро Іванович

25. Шлапак Роман Миронович

26. Зафійовський Роман Юрійович

27. Василишин Іван Йосипович

28. Задорожний Михайло Степанович

29. Будз Степан Федорович

30. Мармура Володимир Йосифович

31. Ферштинський Олег Іванович

32. Усач Наталія Михайлівна

БЮТ

1. Москалюк Віктор Макарович

2. Бичишин Мирослава Михайлівна

3. Федишин Роман Степанович

4. Лозинський Іван Степанович

5. Дяків Теодор Олексійович

6. Вардзаль Олександр Григорович

7. Маленевський Олександр Валентинович

8. Оверко Володимир Петрович

9. Бабич Тарас Вікторович

10. Вовк Тарас Ростиславович

11. Сварник Микола Іванович

12. Кардашевський Юрій Іванович

13. Дзюбан Андрій Володимирович

14. Кириченко Василь Феліксович

15. Мужилівський Михайло Дмитрович

16. Микитишин Валентина Олександрівна

17. Грицевич Роман Євгенович

18. Гудима Юрій Іванович

19. Коверчук Марія Дмитрівна

20. Арзуманян Вардкес Зиноверович

21. Вітик Оксана Петрівна

22. Породко Олег Романович

23. Хміляр Андрій Дмитрович

24. Полякова Ірина Юріївна

25. Коць Тарас Петрович

«Пора»

1. Іващишин Маркіян Йосипович

2. Кардаш Іван Богданович

3. Адамик Петро Михайлович

4. Федорович Наталя Володимирівна

5. Квурт Володимир Леонідович

6. Хмиз Артем Павлович

7. Забарило Анатолій Юрійович

8. Білоус Андрій Васильович

9. Сорочкін Олег Вікторович

10. Соболь Петро Богданович

11. Шоломицький Михайло Андрійович

ВО «Свобода»

1.Павлюк Василь Михайлович

2. Гринда Іван Ярославович

3. Павлюк Степан Григорович

4. Плахтій Роман Анатолійович

5. Самагальський Яромир Мирославович

6. Лопачак Маркіян Романович

7. Хомицький Андрій Романович

8. Махніцький Олег Ігорович

9. Шекета Людмила Дмитрівна

УНБ Костенка і Плюща

1. Кужелюк Юрій Анатолійович

2. Лясковська Віра Дмитрівна

3. Кадушкевич Володимир Євгенович

4. Гірняк Володимир Олегович

5. Кондрат Андрій Петрович

6. Андрусишин Роман Петрович

7. Гавришкевич Ігор Степанович

8. Баляс Михайло Степанович

ПРП

1. Бас Олег Миколайович

2. Смірнов Сергій Анатолійович

3. Панас Андрій Степанович

4. Ситник Тарас Ігорович

5. Бурячок Олег Миколайович

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:06 :55