Новини » Суспільство 22 вересня, 2005, 14:49
Львівський гурт «Крайня хата» «Поїхав за Дунай»

«Їду за Дунай» – так називається новий диску гурту «Крайня хата». До аудіорелізу увійшло чотирнадцять нових пісень тріо в сучасних аранжуваннях. Видала диск студія «Гал-рекордс». Його початковий наклад наразі сягає 1 000 екземплярів, однак, як запевнив представник студії Сашко Кріт, якщо диск добре продаватиметься, то його додруковуватимуть.

«Перший альбом «Крайньої хати» «Музика для душі» досі розміщений у каталогах фірми «Євшан», яка займається розповсюдженням компакт-дисків по усьому світові, — зазначив він. – Цей ми також подамо туди, а також — у каталоги гуртових фірм, Інтернет-магазинів... Вартість аудіорелізу буде доступною для усіх – він коштуватиме не більше 17-20 гривень».

«Ми є єдиним гуртом в Україні, який виконує українські народні пісні в сучасних обробках і водночас естрадні речі, – додала одна з учасниць тріо Любов Фітьо. – Ніколи не будемо співати того, що модно, адже нині модними насамперед є тупі пісні. Співати будемо лише те, що подобається нам. А наша аудиторія – це люди від двадцяти до сімдесяти п’яти років. І конкуренції серед виконавців ми зовсім не боїмося, адже втрималися на плаву уже п’ятнадцять років».

Довідка ЗІКу.

Гурт «Крайня хата» був заснований у 1989 році. Його учасницями є Ольга Літник, Любов Фітьо та Іванна Ткачик. На їхню думку, назва колективу символізує українське село з його традиціями, коли і подорожні, перш за все, заходили у крайню в селі хату, і вечорниці відбувалися саме там.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:06 :35