Новини » Економіка 3 серпня, 2005, 13:06
За два минулих роки електростанція Локачинського газового промислу виробила 110 млн. кіловат-годин електроенергії

За два минулих роки електростанція Локачинського газового промислу (установка потужністю 12 мВт, що працює на газі регенерації, не придатному для промислових і побутових споживачів) виробила 110 млн. кіловат-годин електроенергії, забезпечивши енергопостачання Локачинського та ще майже трьох районів області. Про це сьогодні, 3 серпня, під час прес-конференції розповів начальник ГПУ «Львівгазвидобування» Роман Дідусь.

За його словами, електростанція Локачинського газового промислу складається з двох генераторних установок Centaur-50 та Solar Turbins, Inc., потужністю 5 500 кВА, а 4,8% виробленої на установці електроенергії повністю забезпечують електрикою об’єкти Локачинського газопромислу (решта виробленої електрики продається через мережі ВАТ «Волиньобленерго»).

«Зараз ця установка виведена на повну потужність і здатна виробляти 62 тис. 528 мегават електроенергії щорічно», — резюмував начальник ГПУ «Львівгазвидобування».

Довідка ЗІКу.

Облаштування Локачинського газового родовища розпочалося у 1997 році. Нині це комплекс з 20 газових свердловин та установки комплексної підготовки (очистки) видобутого природного газу. Загальна кошторисна вартість будівництва об’єктів Локачинського газопромислу становить 239,06 млн. грн., а термін окупності – 7 років. Загальна вартість енергоустановки та інших об’єктів енергетичного господарства газопромислу – 47 млн. 648 тис. грн. На родовищі створено 70 робочих місць.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:42 :53