Новини » Спорт 17 червня, 2005, 15:46
З 14 львівських стадіонів два не працюють: «Лісотех» на ремонті, а на «Торпедо» – базар

«Всі стадіони Львова на сьогоднішній день потребують значних капіталовкладень. Міський бюджет обслуговує тільки ті стадіони, що належать до комунальної власності: «Україна» та «Юність». Попри те, що грошей катастрофічно не вистачає, певний позитив позначився з приходом на посаду мера Любомира Буняка. Зокрема, бюджетне фінансування спорту міста виросло майже у вісім разів», – повідомив кореспонденту Західної інформаційної корпорації начальник відділу спорту Львівської міської ради Олександр Пазичук.

За словами О.Пазичука, цього року з міського бюджету виділено 950 тисяч гривень на розвиток спорту міста та на утримання спортивних споруд. З цих коштів буде виділено 300 тисяч гривень на ремонтні роботи з підігріву поля на стадіоні «Україна». Торік ця сума становила 250 тисяч гривень. На думку О.Пазичука, таке використання коштів є недоцільним: «Є більш нагальні потреби. Скажімо, облаштування спортивних майданчиків у місті. Якщо загалом дитячих і спортивних майданчиків у Львові близько 400, то суто спортивних не більше як сорок. І лише на деяких з них можна проводити спортивні змагання. У 2004 році на спортивні майданчики було виділено 200 тисяч грн., але, на жаль, все обмежилося косметичним ремонтом, який мало що змінив по суті».

Довідка ЗІКу.

Стадіони Львова: «Динамо», В. Великого, 10; «Кінескоп», Тургенєва, 73; «Лісотех», Чупринки, 103; «Політех», Стрийська; «Сільмаш», Городоцька, 207; «Торпедо», Золота, 22; «Україна», Липова алея; «Університет», Черемшини, 31; »Юність», Болгарська, 4; ДП СОРК «Сокіл», Патона, 7; ЛТТУ, Костелівська, 8; СКА, Клепарівська, 39а; СКІФ, Черемшини, 17.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:08 :07