Новини » Регіони 30 травня, 2005, 14:41
На прикордонній заставі «Грушів» відбулося святкування Дня прикордонника

27 травня на прикордонній заставі «Грушів» Яворівського району відбулися урочистості з нагоди Дня прикордонника, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації у Яворівському районі.

Участь взяли понад 20 осіб особового складу застави, комендант прикордонної комендатури майор Геннадій Магась, заступник голови Яворівської РДА Уляна Ганусяк, начальник відділу організаційної і кадрової роботи апарату Яворівської РДА Володимир Мацелюх, депутат Яворівської районної ради Ярослав Демчик, керівник громадського формування з правопорядку на Державному кордоні, учитель Грушівської середньої школи Григорій Клак.

За словами начальника прикордонної застави «Грушів» Дмитра Шмельова, хоча застава розташована у приміщенні, збудованому у 1908 році для кавалерійського полку австрійської армії, умови для служби задовільні.

Заступник голови Яворівської РДА Уляна Ганусяк зауважила, що сюди здебільшого призивають на службу юнаків зі східних областей України, які на власні очі можуть пересвідчитись у гостинності, порядності, доброзичливості та патріотизмі західних мешканців. Також У.Ганусяк запевнила, що »РДА думає над тим, щоб в невдовзі обладнати для застави харчоблок та міні-пекарнею».

Довідка ЗІКу.

28 травня – День прикордонника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:24 :59