Новини » Економіка 26 травня, 2005, 15:57
На Прикарпатті здали в експлуатацію нафтопровід «Жулин–Надвірна»

26 травня в Івано-Франківську засідала Державна приймальна комісія з прийняття в експлуатацію завершеного будівництва важливого для економіки краю об’єкту – нафтопроводу «Жулин-Надвірна. Пусковий комплекс», – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.

Комісію очолював заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Богдан Борович, який відзначив, що споруджений нафтопровід забезпечить збільшення економічного потенціалу Прикарпатського регіону, а також сприятиме надійності та екологічності процесу транспортування нафти. Новий об’єкт дозволить успішно розвиватися Прикарпаттю і як провідному туристичному та рекреаційному центру України, і як промисловому транспортному коридору області для забезпечення нафтою ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття», – переконаний Богдан Борович.

Проектну документацію на будівництво нафтопроводу розробив генеральний проектувальник ВАТ «Київський інститут транспорту нафти«. Проектом передбачено будівництво лінійної частини від діючої НПС «Долина» нафтопроводу «Долина-Дрогобич» до Надвірнянського НПЗ загальною довжиною 78 км, використання ділянки нафтопроводу «Жулин-Дрогобич» і «Долина-Дрогобич», а також реконструкцію НПС «Долина» з облаштуванням комерційного вузла обліку нафти та будівництво кінцевого пункту «Надвірна».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 02:55 :51