Новини » Регіони 15 лютого, 2005, 13:49
Яворівський 80-ий аеромобільний полк готовий до ротації в Ірак, де замінить 6-ту окрему механізовану бригаду

14 лютого головний інспектор Міністерства оборони України, генерал-полковник Олександр Затинайко перебував на Яворівському загальновійськовому полігоні. Він перевірив роботу 80-го аеромобільного полку, який готується до ротації в Ірак, де замінить 6-ту окрему механізовану бригаду, – повідомив Західну інформаційну корпорацію підполковник Української армії Ігор Гевко.

О.Затинайко заслухав командира 80-го аеромобільного полку полковника Ігоря Оверіна та особисто провів стройовий огляд особового складу цього полку. У центральному військовому містечку Яворівського загальновійськового полігону, виступаючи перед військовослужбовцями, О.Затинайко заявив, що «поки що ніхто не може дати конкретної відповіді, чи буде здійснюватися ротація в Ірак. Питання про ротацію 6-ої іракської бригади буде вирішуватися на державному рівні».

Також О.Затинайко звернув увагу командирів на безпеку військовослужбовців, нагадавши усі трагічні випадки, які сталися з українськими миротворцями. Зазначив, що комплектування бригади в Ірак буде здійснюватися за трьома критеріями: моральні якості військовослужбовця, професіоналізм та патріотизм. О.Затинайко додав, що задоволений рівнем підготовки полку, зокрема, вісімнадцятьох жінок-контрактників військової служби з медичного взводу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:20 :16