Новини » Спорт 11 лютого, 2005, 10:37
Збірна України з міні-футболу у товариському поєдинку перемогла львівський «Тайм»

Учора, 10 лютого, у львівському спортивному комплексі «Будівельник» збірна України з міні-футболу в товариському поєдинку перемогла команду «Тайм» (Львів) з рахунком 4:2.

Це був останній контрольний поєдинок збірної України напередодні чемпіонату Європи, котрий стартує 14 лютого в Чехії. Нагадаємо, що 8 лютого українська збірна в товариському поєдинку з рахунком 2:1 перемогла ще один львівський клуб «ТВД».

Звітній поєдинок розпочався дуже мляво. До середини першого тайму команди не створили жодного небезпечного моменту. Вперше реально загрожував воротам «Тайму» капітан збірної України Сергій Корідзе: після його удару головою на 10-ій хвилині матчу м’яч дивом не потрапив у ворота. Після цього перевага збірної стала очевидною. На 14-ій та 16-ій хвилинах Євген Рогачов, оформивши «дубль», доводить рахунок до 2:0 на користь збірної. Проте футболістам «Тайму» вдалося відігратися ще в першій половині матчу. Зробили вони це на 18-ій хвилині після грубої помилки захисника суперника Федора Пилипіва.

Другий тайм розпочався з атак збірної України, проте перша ж контратака «Тайму» призвела до голу. Цей гол був останнім, на який спромоглися львівські футболісти у цьому поєдинку. Майже всю другу половину матчу ініціативою володіли збірники, що й вилилося у два забитих голи: на 30-ій хвилині гол на свій рахунок записав Валерій Зам’ятін, а на 34-ій – з пенальті забив футболіст збірної України та львівської «Енергії» Сергій Тригубець.

За регламентом проведення цього поєдинку, незалежно від його результату, команди повинні були пробивати по 5 післяматчевих пенальті. І цього разу більш влучними виявилися футболісти збірної, перегравши «Тайм» у цій дуелі з рахунком 4:2.

2019-02-24 03:02 :19