Новини » Регіони 12 січня, 2005, 15:32
Українська діаспора привітала мешканців Яворівського району із народною перемогою на виборах президента

Українська діаспора привітала мешканців Яворівського району із перемогою народу на виборах президента, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації в Яворівському районі.

До Яворівської районної ради надійшло два листи-привітання. Зокрема, представники міста Хенгело (Голландія) Лоренс де Бор, Карл ван Кромворт , Пітер Грегерт, Алі де Жонг, Вім Крамерс, Апекс Сепбор, Йоган Вельдгюс та Ян ван Вейєрс зазначили, що «всі члени товариства «SOTO» бажають вам щастя. Ми сподіваємося, що після виборів українці стануть на шлях консолідації демократії, розвитку і добрих відносин з великими сусідами світу. Ми глибоко цінуємо відвагу, міцну стійкість і наполегливість у всіх тих українців, що мирно відстоювали національно-суспільні ідеали».

Свою підтримку також висловили Ірина і Осип Паар з Торонто (Канада) та Мирослав-Іван де Семигород Велигорський з Еспаньйоли (Канада). Зокрема Осип Паар бажає, «щоб у Новому році сповнилися усі ваші сподівання у новій демократичній державі.» А Мирослав-Іван де Семигород Велигорський зазначив, що «канадійська преса і телебачення були переповнені новинами про передвиборчий та післявиборчий періоди в Україні, що сколихнули весь світ своїми найпопулярнішими подіями».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:09 :01