Новини » Спорт 12 листопада, 2004, 18:00
На чемпіонаті України з боксу Львівщину представлятимуть 11 спортсменів

На чемпіонаті України з боксу, який відбудеться в Чернігові, Львівщину представлятимуть 11 боксерів, — повідомив Західну інформаційну корпорацію заслужений тренер України, головний тренер боксерів Львівської області Дмитро Сосновський.

13-й чемпіонат України з боксу проходитиме в Чернігові 15-20 листопада. Загалом, участь в цих змаганнях візьмуть 225 боксерів, які представлятимуть усі області України.

До складу збірної Львівщини, за словами Дмитра Сосновського, увійшли Георгій Чагаєв (вагова категорія до 51 кг), Олександр Бодня (до 57 кг), Костянтин Роменський, Артем Пащук, Віктор Антіпов (до 69 кг), Дмитро Дубнєв, Ігор Вихованюк, Андрій Докучаєв (до 75 кг), Андрій Безрук (до 81 кг), Павло Ваник і Олександр Кабанов (понад 91 кг). Окрім спортсменів до Чернігова від Львівської області поїдуть три тренери та суддя.

«Цього року участь в чемпіонаті України з боксу не зможе взяти віце-чемпіон Європи, член Олімпійської збірної України в Афінах Ігор Пащук, який, ще повністю не залікував свою травму», – зазначив Д. Сосновський.

«Три тижні тому на Універсіаді України львівські боксери вибороли 7 медалей. На чемпіонаті України з боксу який проходитиме в Чернігові від львівських боксерів, слід очікувати 4-5 медалей різного ґатунку», – сказав Д. Сосновський.

Особливі надії як Дмитро Сосновський, так і весь тренерський штаб покладає на Георгія Чагаєва, Віктора Антипова, Костянтина Роменського, Дмитра Дубнєва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:44 :16