Новини » Регіони 19 жовтня, 2004, 12:00
В.о. головного редактора газети «Поступ» став Андрій Білоус

Виконувачем обов’язків головного редактора газети «Поступ» став Андрій Білоус, який до цього обіймав посаду генерального директора ЗАТ «Видавнича група «Поступ»». Про це Західній інформаційній корпорації повідомив Андрій Білоус.

За його словами, жодних проблем у газеті немає, «Поступ» продовжуватиме виходити й надалі. Андрій Білоус повідомив, що звільнення головного редактора «Поступу» Тетяни Нагорної відбулося не через якийсь конфлікт з власниками газети («Поступ» вважають виданням, наближеним до львівського бізнесмена Андрія Садового. – ЗІК.). «Тетяна Нагорна пішла на підвищення: їй запропонували займатися журнальними проектами під егідою Інституту розвитку міста (директор ІРМ – Андрій Садовий. – ЗІК.)», — підкреслив Андрій Білоус.

Він заявив, що окрім журналу «Місто» (головним редактором якого є заступник Андрія Садового в ІРМ та колишній шеф-редактор газети «Поступ» Орест Друль. – ЗІК), заплановано видавати польською мовою журнал «Україна», який розповсюджуватиметься на території Польщі. «Очевидно, Тетяна Нагорна працюватиме у цих проектах. Питання призначення нового головного редактора «Поступу» ще не вирішене. Можливо, ним залишуся я, а, можливо, буде хтось інший»,  —  сказав Андрій Білоус.

Кадрові зміни відбулися також у керівництві ТРК «Люкс», фактичним власником якої є також Андрій Садовий. Керівник інформаційної служби телебачення Леся Ігнатик зайняла посаду заступника генерального директора ТРК «Люкс», яким є Роман Андрейко. Парасковія Дворянин, яка до цього керувала службою новин на радіо «Люкс», очолила новостворений відділ інформації ТРК «Люкс».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:08 :26