Новини » Регіони 15 жовтня, 2004, 14:00
Ростислав Пелещишин: Критика Григорія Козловського відрізняється від критики «Нашого Львова»

Заступник голови депутатської групи «Наш Львів» у Львівській міській раді Ростислав Пелещишин прокоментував Західній інформаційній корпорації дії Григорія Козловського, який створив ініціативну групу зі збору підписів за висловлення недовіри міському голові Любомиру Буняку, а на вчорашньому сесійному засіданні міськради заявив про призупинення членства у «Нашому Львові».

Зокрема, Ростислав Пелещишин зазначив: «Після заяви про призупинення членства Григорій Козловський не є членом депутатської групи, відтак, «Наш Львів» не несе відповідальності за його дії. Депутатська група не була поінформованою про заяву щодо відкликання Буняка, а відповідно, ми не могли ні обговорювати, ні схвалювати цієї ініціативи. Депутат Козловський не раз повторював, що це його особиста позиція».

Також Ростислав Пелещишин додав: »Це було повною несподіванкою для всіх членів «Нашого Львова». Окрім того, хто знайомий з діяльністю депутатської групи, той легко визначить, що ця ініціатива не належить «Нашому Львову», це не наш стиль. Ми створювались як група, що базується на прагматизмі. Не раз критикували, але це були або конкретні люди, дії, напрями, бюджетні програми, і завжди після критики подавали розроблений шлях кращого вирішення проблеми, свої пропозиції. Тобто, не можна казати, що ми ніколи нікого не критикуємо, але критика від групи «Наш Львів» завжди носить предметний цілісний характер».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 09:53 :39