4 жовтня, 14:00
Чат-конференція: Володимир Саврук

Голова Львівської міської організації Української Народної Партії

Відповіді на запитання
 • Олег
  Який вид спорту у Вас улюблений?
  Володимир Саврук

  Спортом я почав займатися з шкільних часів, як мабуть, і кожна дитина, пройшов через декілька видів спорту: а саме, футбол, велоспорт, баскетбол. Але в старших класах зрозумів, що для хлопця, тим більше в ті часи, коли я навчався, важливіший бокс. Боксом займався на протязі багатьох років, досить успішно. Вигравав змагання на рівні області і д сьогодні цей вид спорту для мене є улюбленим.

 • Розкажіть де ви мешкаєте і на чому їздите. Може, й питання незручне, але політики повинні бути відкритими.
  Володимир Саврук

  Я мешкаю у Львові в трикімнатній квартирі, на вул. Патона. Разом з двома дочками. Їжджу на автомобілі Мітцубісі Паджеро Вагон.

  А питання, між іншим, абсолютно зручне, бо приховувати мені нічого. Я ще жодного разу не працював в державній службі, не був депутатом, і все, що маю, зароблене чесним трудом, виключно з підприємницької діяльності, якою займаюся. До мене, як до підприємця, зі сторони Податкової служби жодних зауважень ще не було, я сумлінно сплачую всі податки.

 • Ігор
  Не смішіть людей Вашою т.з. партією, популярність якої вже багато років близька до нульової... Займіться краще нормальною чоловічою справою, заробляйте гроші чесно, а не харчуйтеся обїдками зі столу міні-олігарха.
  Володимир Саврук

  На сьогоднішній день в політиці України є велика кількість фінансово потужних партій і маленьких, так званих партійних проектів – структур, які зареєстровані недавно, які не мають розгалуженої структури по всій Україні, чіткої структури. На відміну УНП. Ми, уенпівці, з’явилися не щойно перед виборами минулорічними чи цьогорічними, ми маємо свою багатолітню історію, якою гордимося, про яку знають люди. Як не дивно, наші депутати є у Верховній Раді, Львівській обласній і міській радах. І якщо хтось сумнівається в активній діяльності УНП, то я це розцінюю як банальну політичну конкуренцію – він просто боїться. Нині є чимало політичних сил, для яких УНП – серйозний конкурент, особливо напередодні виборів 31 жовтня.

 • Місько Грагар
  п.Володимир, скільки, на Вашу думку, відсотків УНП візьме на виборах до міської та обласної рад та скільки депутатів пройде по мажоритарних округах?
  Володимир Саврук

  Я переконаний у тому, що ми наберемо більше відсотків, аніж на минулих виборах. На сьогоднішній день є достатньо політичних сил, політиків, які себе дискредитували, і виборець відвертається від провладних партій і від тих партій, котрі були при владі донедавна. Тому на електоральному полі з’явилося дуже багато людей, які не впевнені чи ще вагаються, за кого віддати свій голос. І якраз цим людям ми кажемо: «Підтримай своїх – захисти себе!», ще залишилися політичні сили, котрі вміють на свій авторитет працювати роками.

  А відтак ми переконані, що на цих виборах львів’яни віддадуть значно вищий відсоток своїх голосів за УНП, в тому числі й за наших «мажоритарщиків». Із 45 виборчих мажоритарних округів м. Львова уенпівці представлені в 38 округах. Всі вони – авторитетні люди, за плечима яких зроблено чимало. За них навіть агітувати не потрібно – вони вже себе проявили по тих округах, де балотуються, про їхні справи знають.

 • Патріот
  Пане Володимир, Ви насправді дуже імпунуєте мені як політик. Вас цікаво слухати і говорите мудрі речі. Як депутат, як Ви будете боротися із корупцією у Львові? Дякую.
  Володимир Саврук

  Таке явище як корупція ніхто не поборов і маю сумнів, що поборе у майбутньому. Але мінімізувати його, зокрема, в органах влади, переконаний – можна. Прийшовши у міську раду, я можу гарантувати наступне – ті люди, які отримають депутатські мандати по квоті УНП, жодної причетності не будуть мати до корупційних схем.

 • Орест
  УНП на виборах набере більше ніж 7% як прогнозують, чи ні?
  Володимир Саврук

  Не знаю, звідки людина, яка поставила це запитання, взяла такі соціологічні дані. Зараз про якісь відсотки говорити ще рано. Але сьогодні можу чітко сказати одне – минулої каденції уенпівці набрали 6% і в міську раду «зайшло» наших 8 депутатів. Протягом цієї каденції ми працювали чимало, щоби не тільки не втратити свій рейтинг, а й посилити його, і виборець, думаю, це оцінить. Тому сподіваємося піднятися вище позначки 6%.

 • Наталя - Львів
  Мої двоє дітей і я будем голосувати за УНП,бо ви дійсно проукраїнська партія. Які кроки Ви і Ваша політична сила будете робити для захисту України і всього українського?
  Володимир Саврук

  Захист України і всього українського починається з найсвятішого, що у нас є – це герб, гімн, прапор, непохитні кордони, єдина державна мова. На сьогоднішній день розпочата інтелектуальна окупація громадян через витіснення української мови. І власне ми вже розпочали захист нашої держави через захист єдиної державної української мови. Ми будемо відстоювати українську мову як єдину державу, бо вважаємо, що введення двомовності в країні стане початком кінця української держави.

  А з гаслами «Купуй українське!» «Виготовляй українське» «Захищай українське!» УНП йшла на президентські вибори і не втомлюється про це «кричати» зараз. Звичайно, що ми будемо лобіювати, в доброму розумінні цього слова, інтереси місцевих виробників.

 • львів'янка
  Хто працює у вашій команді? Що це за люди? І хто вам готує інформацію для публічних виступів, заяв? Скажіть також, чи будете після виборів відстоювати всі ці речі, про які говорите зараз? Дякую.
  Володимир Саврук

  У нашій команді працюють люди різних спеціальностей і різних інтересів, але об’єднані ідейно, в них присутнє відчуття високої відповідальності за доручену ділянку роботи. Цю професійність вони й привнесуть у міську раду і вболіватимуть за кожне питання суспільного характеру, так само, як за свій бізнес чи за своє місце праці.

  27 вересня в нас відбулася конференція, на якій було затверджено список кандидатів у депутати по багатомандатних виборчих округах до Львівської та Винниківської міських рад на місцеві вибори 31 жовтня.

  Як голова організації, я очолив список до Львівської міської ради. Також до першої п’ятірки ввійшли: Ярослав Візняк – директор комунального підприємства Львівської обласної ради «Управління капітального будівництва»; Ігор Гавришкевич – директор музею-заповідника «Личаківський цвинтар», депутат 1-го, 4-го та 5-го демократичних скликань Львівської міської ради. Заслужений діяч мистецтв України; Олександр Корнієнко – генеральний директор ТзОВ «Екосвіт»; Степан Луців – директор центру «Еліта». Удостоєний почесного звання «Заслужений будівельник України».

  У Львівській міській організації УНП, як і в кожній політичній структурі, є прес-секретар, яка займається збором, аналізом та підготовкою інформації і яка озвучує через ЗМІ офіційну нашу позицію з того чи іншого питання. Але перед кожним своїм виступом я завжди теж готуюся, вивчаю матеріал.

  Люди, котрі мене хоч трішки знають, котрі мали зі мною справи чи то в роботі, чи то в політиці можуть підтвердити: моє слово таки має вагу. Я дуже не люблю пустослів’я і сам ним не займаюся. Не боюся також відверто сказати, коли щось зробити не в моїх силах. Аналогічно як і не боюся публічно гарантувати речі, в яких впевнений. Мої думки, слова та вчинки не розбігаються.

 • Pavlo
  Чи усвідомлюєте ви, про відповідальність, майном і життям депутатів від УНП за вашу повну бездіяльність, шодо захисту українського народу. Коли ви «знімете» політичну потаскуху Костенка, одними патріотичними заявами свое майно і життя не спасете, де реальна державна робота, де протести проти Табачника і команди, чому підтримуєте Горбаля, корупціонера Гірняка?..
  Володимир Саврук

  Всі ми розуміємо, що питання відставки губернатора не стільки економічне, скільки політичне. Якщо на то пішло, то Львівська обласна рада навіть «некоректно» поставила питання про його відставку, попередньо не заслухала звіт про роботу. Ми виступаємо за конструктив у роботі, бо розуміємо, що в даному випадку йшлося не про конкретну особистість, а про приналежність її до провладної партії. Відповідно до регламенту необхідно спочатку заслухати звіт губернатора і лише після цього висловлювати довіру чи недовіру. Обласна рада запропонувала висловити недовіру без звіту. Ми чітко розуміли, що це переливання з пустого у порожнє і насправді так і відбулося, прокуратура відмінила рішення обласної ради.

  Щодо Володимира Гірняка, то можу відповісти так: для того, щоби обізвати людину корупціонером, потрібно мати реальні факти її зловживань. І якщо у вас є такі докази, то, переконаний, вас із радістю чекатимуть у відповідних органах – напередодні виборів там із великим заохоченням вислухають усі ваші аргументи. А оскільки пан Володимир ще успішно працює, то, очевидно, в контролюючих органів до нього немає жодних зауважень. Також до вашого відома, на сьогодні Володимир Гірняк не є членом Української Народної Партії, він вже давно представляє інтереси іншої структури.

 • анжей
  Кіоски з алкоголем та тютюном – це Ваш бізнес? Чому Ви сплили тільки зараз, де були раніше?.. Продажницька УНП лягла під регіони – і Ви туди ж, отямтеся...
  Володимир Саврук

  Кіосків у мене немає, а є торгові павільйони, де крім алкоголю й тютюну торгують продуктами харчування, також займаюся продажем меблів. З приводу того, де я був раніше, хочу сказати, що я вже багато років є в лавах Української Народної Партії, свого часу очолював Залізничну районну організацію УНП, на попередніх виборах був десятим у списку УНП до Львівської міської ради.

  Що стосується «продажності», то повторюся – якщо є якісь факти, то прошу прийти і показати, довести, переконати. В даному випадку я навіть тішуся з подібних питань, бо вони ще раз підтверджують мою думку про те, що УНП нині – серйозний конкурент на політичному полі.

Top
2019-01-23 07:54 :31