21 липня, 11:00
Чат-конференція: Микола Пшевлоцький

Чат-конференція з депутатом Львівської обласної ради, головою Львівської обласної організації Конгресу українських націоналістів, екс-начальником управління Держкомзему у Львівській області Миколою Пшевлоцьким.

Відповіді на запитання
 • Катріна
  Чи правда, що ви балотуєтеся на мера Львова?
  Микола Пшевлоцький

  Питання щодо балотування на міських виборах на питання міського голови буде вирішуватися обласною та міською партійною організацією, тому, якщо буде така воля партії, я її буду виконувати.

 • Деревань
  Як ви розцінюєте новий закон про вибори? На вашу думку, чи допоможе він націоналістичним силам нарешті згуртувати свої сили у відстоюванні національних інтересів
  Микола Пшевлоцький

  Новий закон про вибори має дуже багато недоліків. І, як на мене, не демократичних норм. Більше того, сам спосіб прийняття такого важливого закону викликає подив. Належалося б провести широке, публічне обговорення, щонайменше. Закон же ж приймався кулуарно і поспіхом. Зрозуміло, що в інтересах однієї політичної сили, тієї, яка при владі.

  Тим не менше, і в рамках такої законодавчої бази ми будемо активно працювати на виборах, реалізовуючи свої ідеологічні та програмові засади. Зрештою, закон дасть можливість отримати відповідь на запитання хто є хто. Ми не боїмося цього випробування. Звичайно, що в ході виборчої кампанії намагатимемось максимально сконсолідувати націоналістичний табір. Однак, це завдання не тактичне, а стратегічне. І одними виборами воно не вичерпується. Наша партія здійснила ряд кроків, спрямованих на таку консолідацію націоналістів. Але процес цей далекий від завершення.

 • читач ЗІКу
  Що ви можете розказати про Наталку Улинець?
  Микола Пшевлоцький

  Найкраще про Наталку Улинець може розказати сама Наталка Улинець, її публікації в пресі, Наталка хоч робить перші кроки в журналістиці, але, на мою думку, впевнені. Окрім того, можу додати, що Наталка є активісткою нашої партії і по суті виконує функції прес-секретаря голови ЛОО, щоправда на громадських засадах.

 • НСНУ
  Чи збирається КУН йти на вибори самостійно чи увільється позапартійними членами у якусь іншу партію, НСНУ наприклад? Хто очолить ваш список до обласної ради? до міста Львова? Хто буде у першиїх пятірках?
  Микола Пшевлоцький

  КУН на Львівщині і на Галичині вцілому піде на вибори самостійною політичною силою. Ми не виключаємо координації та узгодження наших дій з іншими політичними силами націонал-патріотичного спектру. Та будемо запрошувати до участі в нашій кампанії представників націоналістичних громадських організацій, оскільки вони самостійно не можуть бути суб’єктом виборчого процесу. Виборчий список партії, на мою думку, повинен очолювати керівник партійної організації. Рішення з цього приводу буде прийматися на партійній конференції.

  В першій п’ятці будуть авторитетні, знані в області та місті люди, Знову ж таки, остаточне рішення за партійною організацією.

 • простий українець
  Чи повернули ви гроші, майже 45 тисяч грн, які КРУ визнало незаконно нарахованою вам зарплатою?
  Микола Пшевлоцький

  Це дуже цікаве запитання. Про нібито неправильно або незаконно нараховану мені заробітну плату я знаю лише з деяких засобів масової інформації. Офіційно мені про це не відомо абсолютно нічого. І якщо бути об’єктивним, то необхідно трішки згадати історію. Зокрема, нагадати те, що Пшевлоцький двічі незаконно звільнявся з займаної посади з ініціативи керівництва Держкомзему, що підтверджено рішенням судів. Був поновлений на займаній посаді і на початку листопада минулого року звільнився з власної ініціативи у зв’язку з тим, що був довіреною особою кандидата в Президенти України Віктора Ющенка. Тому питання нарахування мені розрахункових виплат є в компетенції моїх наступників. Абсолютно очевидно, що навіть чисто теоретично всі сума розрахункових виплат (а це майже за 2 роки), не може бути нарахованою невірно в повному обсязі. Найкращий коментар з цього приводу може дати особа, яка безпосередньо здійснювала нарахування – тодішній головний бухгалтер Головного управління М. Яким. Як пояснив він мені особисто, нарахування розрахункових коштів ним було проведено відповідно до наказів Держкомзему та головного управління Держкомзему у Львівській області. Для бажаючих отримати докладнішу інформацію, я можу запропонувати контактні телефони колишнього керівника фінансової служби головного управління Держкомзему у Львівській області.

 • Роман
  Стільки бруду в запитаннях, некоректності та відвертого хамства!!! Очевидно Вас та Ваших однопартійців побоюються на наступних місцевих виборах?
  Микола Пшевлоцький

  Якщо про нас не говорять, то це означає, що нас немає. Тому, я вже перестав дивуватися і обурюватися, а сприймаю абсолютно спокійно подібний тон, але вірю в те, що наше суспільство і наша нація вийде на належний рівень коректності, моральності. Особисто я переконаний, що політика всупереч нав’язуваному нам стереотипу повинна бути справою моральною. І доки суспільство не дозріє до саме такого сприйняття, розуміння і трактування, доти нам буде дуже непросто виборсуватися з того багна, в яке ми потрапили навіть не десятки років тому, а сотні.

 • 11111
  Ви були начальником управління земельних ресурсів в області. Яке Ваше враження до тої ситуації, яка зараз склалася в управлінні. Ваша оцінка діяльності керівництва управління та Центру ДЗК?
  Микола Пшевлоцький

  Ситуація в управлінні та центрі Державного земельного кадастру є вкрай поганю. І щонайгірше, даруйте за тавтологію, погіршується. На превеликий жаль негативні явища набули системно тотального характеру, причому сталося це не сьогодні, це відбулося ще за попереднього уряду, але продовжується і далі. Проблеми існують з усім. З перевіркою обмінних файлів, з видючою технічних завдань, з отриманням реєстраційних карток, я не кажу вже про бланки державних актів, з продовженням, або отриманням ліцензій суб’єктами господарської діяльності… З цього приводу можна сказати, що проблема українського політикуму і суспільства далеко не в тому, що воно не спромоглося відділити владу від бізнесу, а в тому, що допустило тотальне перетворення влади в бізнес. Мусимо зупинити цю ракову пухлину. Підприємці розуміють проблему і в боротьбі з цим злом об’єднують свої зусилля. Нещодавно в області створилася громадська організація «Земля і порядок» (поки що робоча назва), яка об’єднує суб’єктів господарської діяльності в сфері земельних відносин, координує їхні дії і буде активно працювати на відстоювання як інтересів суб’єктів підприємництва так і широкого загалу громадян. Я маю високу честь очолювати цю організацію. І принагідно хочу звернути увагу на те, що ми зіткнулися з активними спробами перешкодити офіційній реєстрації нашої організації. Однак і ці проблеми ми подолаємо.

 • Unique
  Ви бачите якусь принципову різницю між мародерами Ющенка і мародерами Януковича, планова ротація яких успішно відбулася ?
  Микола Пшевлоцький

  Між мародерами будь-яких мастей немає жодної різниці і будь-яке середовище не застраховане від їх присутності. Врешті решт спільні інтереси зводять їх до купи. Як от наприклад у вигляді коаліції, тощо. Надійний імунітет проти потворного явища олігархизації суспільного життя у всіх сферах, в економіці, політиці, державному управлінні, може створити лише зріле громадянське суспільство. Елементами якого є і ідеологічні політичні партії, і об’єднання суб’єктів підприємництва, об’єднання громадян, тощо.

 • цікавий
  Ви вже більш ніж півроку без роботи. Чим займаєтесь, де працюєте, як заробляєте на хліб насущний? На біржу праці не ставали?
  Микола Пшевлоцький

  Я не можу окреслити свій статус, як безробітного і мова йде не лише про громадську діяльність, я впродовж багатьох років викладаю у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на кафедрі ґрунтознавства, (кандидат географічних наук, доцент, – ЗІК), закінчую роботу над докторською дисертацією. Так що нудитися без роботи немає коли.

 • [***]метр
  яку ідеологію сповідуєте ОУН б чи ОУН м
  Микола Пшевлоцький

  Про мою ідеологічну позицію очевидно свідчитиме моя приналежність до першої, однак, на мою думку, сьогодні практично не існує відмінності між правдивими націоналістами, до яких би середовищ вони не належали. А це є передумовою до нашого повного згуртування. Для прикладу, сьогодні ми з друзями з ОУН м будемо брати участь у відкритті меморіальної дошки Ольжичу, спільно готуємося до організації та проведення Другого конгресу Українських націоналістів, після знаменитого об’єднавчого першого конгресу, який поклав початок ОУН, провідній політичній силі української нації середини минулого століття.

Top
2019-01-19 10:02 :15