Заява Шмигаля про пенсії – дембельський акорд

Анатолій Бурміч
Анатолій Бурміч

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Більше третини українських пенсіонерів щомісяця отримують менше 2000 грн З відкритих джерел

Вже багато було написано і сказано про заяву прем'єр-міністра Шмигаля щодо того, що через 15 років держава не буде виплачувати пенсії громадянам України. З ним важко не погодитися, тому що ще пару років перебування при владі цієї "зеленої" команди — і не через 15, а через 3-4 роки не тільки пенсій платити буде нічим, але і зарплати, субсидії тощо, які ні з чого буде брати. Після правління "Гончарука-Шмигаля" в Україні буде повністю зруйнована економіка, бізнес, працездатні люди поїдуть, податки не з кого буде брати. Вже на наступний рік уряд подає законопроєкт про бюджет, який на дві третини складається з позик, а ще 2 роки тому було все навпаки. Що буде із самим Шмигалем через 15 років — він сам не знає, може вже вийде з в'язниці за розвал України?

Шмигаль поспішає, він знає, що залишилося йому недовго очолювати Кабмін, але ж потім теж треба якось жити. Ось і вирішив він налякати 40-45-річних тим, що треба вже зараз думати про майбутні пенсії. Несіть, дорогі друзі, гроші в приватні фонди. Вже і відповідні законопроєкти разом з іншою турботливою депутаткою Венедіктовою підготовлені. Закопуйте, "буратіни", грошики в землю — і в країні дурнів обов'язково зросте грошове дерево. Так міркували лисиця Аліса і кіт Базиліо у відомій казці.

Запитайте, а чому 15 років назвав Шмигаль? Так просто сподівається, що сьогоднішні пенсіонери вимруть до того часу, боїться розбурхувати народ.

Новини за темою: Краще під подушкою: Чому накопичувальна пенсійна система не спрацює в Україні

Не варто слухати цих новоявлених героїв казки, їм не вдасться в черговий раз обдурити та пограбувати людей.

Здорові сили прийдуть до влади, відновлять економіку, принесуть мир, створять робочі місця, посилять соціальну захищеність населення. Пенсії будуть!

У "ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ" завжди в пріоритеті — соціальна захищеність та достаток українського народу!

Анатолій Бурміч

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Loading...