Якщо для влади пріоритет – порятунок людей, то вони зобов'язані купити російську вакцину від COVID-19

Владислав Мулик
Владислав Мулик

Конфліктолог, офіцер СБУ в запасі

Фото з відкритих джерел

У країні катастрофа - повний провал у боротьбі з коронавірусом і як результат - кожної доби близько 11 тисяч нових хворих, а місць у лікарнях практично не залишилося. Проте влада не поспішає рятувати життя своїх громадян.

Про це пише Владислав Мулик на своїй сторінці в Facebook.

Врятувати людей?

Якщо це для нашої влади пріоритет...

То вони просто зобов'язані купити російську вакцину від коронавірусу!

Немає кисню, життєво важливого елемента для лікування хворих. Лікарі звільняються, а багато хто і зовсім вмирають буквально на роботі. Подивіться зведення новин за останній тиждень - померло вже кілька відомих медиків. Ви ж розумієте, що далі буде? У лікарню буде просто не потрапити, і що робити тим, кому випаде така сумна доля, одному Богу відомо.

Україні терміново потрібна вакцина від коронавірусу!

Терміново - це не через рік. Якщо наш президент готовий чекати рік, поки європейці розроблять і продадуть Україні свою вакцину, то українці явно не настільки терплячі. Багато хто просто може не дожити до цього "щасливого" дня. Ця жорстока правда, схоже, не дуже турбує нашу владу. Адже Росія пропонує нам свою вакцину, але ми не бажаємо її брати. Ось, вакцинуйте, рятуйте своїх громадян!

Новини за темою: Україні потрібна вакцина від коронавірусу. Так купіть у Росії, поки нам її пропонують!

Але ні, це ж Медведчук домовився, а не Зеленський, значить не будемо купувати. Така логіка? Політика понад турботи про людей.

Та яка різниця, хто домовився! Сам Медведчук не вимагає подяк...
Так нехай сам, Його Величність Зеленський дзвонить Путіну особисто і домовляється, впевнений, йому не відмовлять. Було б бажання.

Показник ефективності в 92% говорить, що препарат "Супутник V" реально може допомогти. Недарма ж в чергу за ним вишикувалися понад 50 країн світу, серед яких Ізраїль, ОАЕ, Саудівська Аравія, Угорщина, Бразилія, Китай, Південна Корея, Туреччина, Індія.

Провідні країни світу готові відкрити у себе виробництво цієї вакцини, яка вже отримала схвалення від Єврокомісії. Тобто, у світі російській вакцині довіряють, а в Україні чомусь ні. Вам не здається це дивним? Вам не здається, що справа не у вакцині, а в політиці. Політика для "зеленої" влади понад життів українців.

Я б ще зрозумів, якби реально була альтернатива. Припустимо, Європа або США серйозно б пропонували Україні свою вакцину. Так ні ж! В останні дні активно розганяють інформацію про "чудо-препарат" від фірми Pfizer. Але його вже викупив ЄС, а в США експерти і зовсім закликали не надто радіти, оскільки ефект не вивчений досконально. Глава нашого МОЗ Максим Степанов сподівається, що до весни Україна отримає вакцину Johnson & Johnson. Але до весни ще дожити потрібно, невідомо з якими втратами ми вийдемо до весни 2021 року.

Новини за темою: Чому українцям не варто радіти успіху вакцини від COVID-19 розробки Pfizer і BioNTech

Та й не факт, що до цього часу нам дадуть цю вакцину, адже коронавірус лютує у всіх країнах, і уряди будуть гризти горло конкурентам, щоб отримати вакцину. Думаєте, авторитет України на міжнародній арені дозволить нам розраховувати на преференції в цій черзі? Так, звичайно, сподівайтеся.

Тому Зеленському і компанії потрібно просто відкрити очі і вперше подумати про народ.
Люди хочуть жити!? Дайте ж їм шанс вижити - купіть вакцину!!
Жодна політика не варта людського життя.

Владислав Мулик

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...