Які цілі Сороса в Україні та інших бідних країнах світу?

Андрій Головачов
Андрій Головачов

Економічний експерт, аналітик

Мільярдер Джордж Сорос намагається надати своїй грі ідеологічний характер ECHO

Мільярдер Джордж Сорос втручається у внутрішню і зовнішню політику багатьох держав світу, й Україна не стала винятком. Чим керується мільярдер та що має на меті?

Про це пише Андрій Головачов на своїй сторінці в Facebook.

Два авантюристи.

Кадри, які фонди Сороса підготували для "управління" Україною і яких народ вже дотепно назвав "соросятами", м'яко кажучи, не витримують критики з професійної точки зору. Всі як один дилетанти-любителі, здатні керувати максимум якими-небудь пресслужбами.

Я далекий від думки, що Сорос і його партнери (Пінчук, Фіала та ін.) не розуміють, що вони штовхають у вищі ешелони влади України людей, які і на 1% не відповідають тим складним посадам, куди їх ставить Сорос.

Тоді навіщо він це робить? Які цілі Сороса в Україні та інших бідних країнах?

Оскільки цілі бурхливої і невтомної діяльності Джорджа Сороса по всьому світу неясні, а його власні пояснення нікого не можуть переконати, то не залишається нічого іншого, окрім як визнати, що старий Сорос - це просто великомасштабний авантюрист, якого захоплює глобальна інтрига як така і в якій він хотів би мати свій чималий гешефт. При цьому він робить ставку на молодих горлохватів-дилетантів, яких можна купити порівняно дешево і змусити виконувати якусь програму Сороса.

Простіше кажучи, Сорос - це гравець, що віддає перевагу гранично великим ставкам. І, як всі гравці такого масштабу, Сорос намагається надати своїй грі якийсь ідеологічний характер, характер боротьби з якимсь людським злом, боротьби за гуманізм, за свободу, демократію і т. д. Це все, так би мовити, необхідне філософське прикриття. Без нього важко приховати свої справжні цілі і виправдати безпрецедентний масштаб авантюризму.

Я довго шукав аналоги Сороса в історії, так як взагалі люблю проводити історичні паралелі. І дійшов висновку, що більш за все Сорос нагадує відомого інтелектуала, комерсанта та масштабного авантюриста Олександра Парвуса.

Сорос - це сучасна ліберальна копія лівака Парвуса. Але суть в обох одна. Це два великомасштабні авантюристи-космополіти.

Андрій Головачов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Loading...