Які проблеми виявила стрілянина в Броварах?

Борислав Береза
Борислав Береза

Український політик, блогер

Фото с місця події в Броварах

Facebook-сторінка МВС України

У Броварах відбувся конфлікт зі стріляниною, ймовірно, між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками. Що виплило назовні в результаті цієї події?

Про це пише Борислав Береза на своїй сторінці в Facebook.

1. Зброя все частіше стає останнім аргументом у фінансових спорах і особистих конфліктах. І в більшості випадків це незаконна зброя.
2. Страх перед покаранням за незаконне використання зброї, за нанесення ран або за вбивство у багатьох відсутній. Вони вірять в те, що уникнуть покарання або відкупляться, а не сядуть на довгі роки у в'язниці. Про моральну сторону я навіть не буду говорити. І так все зрозуміло.
3. На жаль, роль держави, як гаранта дотримання законності та безпеки життя громадян, абсолютно мінімальна. Тривають системні руйнування державних інституцій. Сьогодні ми бачимо, що нікуди не поділися корупція у владі, продажність суддів, неефективність правоохоронних органів. Все це при безвідповідальному потуранні Зеленського та його "слуг" призводить до безвладдя в Україні і таких ситуацій, як у Броварах.

Новини за темою: Перестрілка в Броварах: Повернення в 90-ті?

Висновки зрозумілі. Але зрозуміло й те, що некомпетентність Зеленського і злодійкуватість його оточення лад в Україні навести не можуть. Спробувати створити модель авторитаризму можуть. Але це до порядку і законності не призведе. А проблема буде наростати з кожним днем. Так що думайте, друзі. Думайте. І напишіть, що надумали.

Борислав Береза

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...