Як сплутати карти Трампу, або Чому Байден вибрав Камалу Гарріс в якості віцепрезидента

The National Interest
The National Interest

Американське аналітичне видання з військово-політичної тематики з друкованим журналом

Сенаторка Камала Харріс увійде в історію як перша темношкіра жінка азіатського походження яка потрапила в президенський квиток однієї з основних партій США

USA Today

Головний противник Дональда Трампа на президентських виборах США Джо Байден вибрав кандидатом у віцепрезиденти США сенаторку Камалу Гарріс. Що це означає?

Про це пише The National Interest.

Прийнявши рішення вибрати Камалу Гарріс (Kamala Harris), Джо Байден (Joe Biden) не просто діяв обережно, хоча безумовно і це. Байден, можливо, випереджає Трампа на десять очок, як випливає з опитувань, проте його кампанія менше запам'яталася якимись діями, ніж бездіяльністю. Можливо, ситуація змінюється. Байден прозорливо зволікав зі своїм рішенням про кандидатуру віцепрезидента. Створивши свого роду штучний саспенс (стан тривожного очікування, занепокоєння, — ред.), використавши прийом, яким майстерно володіє Трамп, Байден отримає завдяки своєму вибору кілька днів уваги громадськості.

Гарріс, що народилася в 1964 році, додасть кампанії значний заряд енергії. Вона боєць із задатками зірки, що сам Трамп, добре розбирається в подібних питаннях, із захопленням зазначив на останніх праймеріз Демократичної партії. Вона обрушилася на Байдена з критикою через перевезення школярів на автобусах — слід сказати, це було зроблено з елементами демагогії, — але відображало також певний запал, який буде потрібен Байдену, коли він буде ставити кандидату у віцепрезиденти завдання в боротьбі проти Трампа. Як м'який прогресист з досвідом роботи в прокуратурі, вона, швидше за все, сподобається виборцям з передмість, яких відчайдушно намагається завоювати і та, і інша партія у своїх кампаніях.

Новини за темою: Каньє Вест йде у президенти США: Політичні амбіції, відносини з Трампом і Байденом та Ваканда як модель управління

Як сенатор вона вже потрапляла у фокус пильної громадської думки, та навряд чи у неї залишилися якісь ще скелети в шафі. Карен Басс (Karen Bass), що прославилася своєю підтримкою "Ель Хефе", навпаки, стала б політичним кошмаром. У Сьюзан Райс (Susan Rice) немає ніякої політичної бази. У Вел Демінгз (Val Demings) недостатньо політичного досвіду. А Стейсі Абрамс (Stacey Abrams) і Елізабет Воррен (Elizabeth Warren) обидві є активістками, що належать до лівого крила. До певної міри Байден був вірний політичному заломленню клятви Гіппократа: головне, не нашкодь.

Трамп, безумовно, рознесе Гарріс в пух і прах, але вона відверне його увагу від Байдена. Чим більше Трамп буде нападати на неї, тим менше він буде зосереджений на тому, хто є його справжньою мішенню. Зупинивши свій вибір на Харріс, проте, Байден явно дає зрозуміти, що має намір насправді бути президентом перехідного періоду. Камала здатна його затьмарити в ході кампанії в багатьох аспектах. І його, схоже, це влаштовує. Вибери він менш кваліфікованого кандидата, це могло б свідчити про те, що він вступив в гонку з прицілом на два терміни. Вибравши Харріс, він каже, що майбутнє Демократичної партії вже настало.

Джейкоб Хейлбрунн

За матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...