Ядерний реактор третього покоління: В Китаї завершилися розробки інноваційної технології

Женьмінь жибао
Женьмінь жибао

Китайська щоденна газета

Фото з відкритих джерел

Через 12 років наукових досліджень Китай створив інноваційну ядерну систему, представивши ядерний реактор третього покоління. Його поява сприяла загальному оновленню ядерної енергетики і технологій Піднебесної.

Про це пише "Женьмінь жибао".

28 вересня державна енергетична інвестиційна корпорація (SPIC) оголосила про завершення досліджень і розробки технології ядерної енергетики третього покоління CAP1400 ("Гохе-1") з повністю незалежними правами інтелектуальної власності. Ядерний реактор CAP1400 є одним з важливих науково-технічних проєктів Китаю, представляє рівень ядерних технологій третього покоління, що є передовим у світі.

CAP1400 - ядерний реактор великого масштабу китайської розробки. Він створений на базі передових міжнародних ядерних технологій третього покоління з опорою на розробку вдосконаленого реактора з водою під тиском. CAP1400 має такі характеристики, як високий коефіцієнт безпеки, сприятливі економічні показники та інноваційні особливості.

Новини за темою: Битва за TikTok: США все ж виборюють у Китаю контроль над додатком?

Варто відзначити, що розробка проєкту CAP1400 почалася в 2008 році. Після 12 років наукових досліджень створена інноваційна ядерна система третього покоління і виробнича система постачання. Новий реактор сприяв загальному оновленню ядерної енергетики і технологій Китаю.

Проєктний термін служби ядерного блоку CAP1400 становитиме 60 років, а ймовірність серйозних аварій в 100 разів нижча, ніж у АЕС другого покоління.

Нині в КНР є два ядерні ректори третього покоління власної китайської розробки — "Гохе-1" і "Хуалун-1".

За матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...